2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل زندگی که زیر صفر بودم و مادرشوهر گرام ۱۰۰۰ تا مهمون عروسی لیست نموده بودند و خرجا همه پای همسرم بود بله..یعنی واسه ار قسط ی تیکه طلا میفروختم از هفته اول عروسی😑الان حضرت والا ملکه میشینه همه جا میگه دیدین من چه عروسی واسه پسرم گرفتم😑✋🏻البته همسرم جبران کرد شکر خدا زندگیمونم تکون خورد حسابی

به نظرم بستگی به مرد داره اگه لیاقتشو داره بفروش

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
بله همین دو ماه پیش ۲۰۰ گرم. خونه خریدیم سه دونگش به اسم منه ولی اگه نبود هم می‌دادم. زندگیمونه دیگ ...

یکی دیدم مثل من و خانوادم فکر میکنه

فکر مقکردم از مریخ اومدم من😅

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

سرویس مو دادم ماشین خرید.بقیه طلاهامم دادم برا تکمیل خونه.شش هفت سال پیش.الان نه برام خریده نه چیزی بنامم زده.الانم میگه کی طلا برا ماشین دادی توهم زدی😳 یعنی زرشک😥 الان هیچی ندارم.برمیگشتم عقب عمرا طلاهامو میدادم .احمق بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حدود ۴۰ گرم دادم

من و اون نداریم هرچی داریم مشترکه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

یه بار کل طلا هام رو دادم ، خونه خریدیم ، به اسم خودش خرید

بعدش به اسم من ، برام ماشین گرفت

دوباره همه چی رو فروختیم خونه بزرگتر خریدیم ، باز به اسم خودش خرید

دوباره ماشین برام خرید ، به اسم خودم

الانم بعد چند سال یکم طلا دارم

کلا من و تو نداریم تو زندگی مون

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

نه‌ طلاهای من مالِ منه اگر پول بخواد بهش قرض میدم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
یکی دیدم مثل من و خانوادم فکر میکنه فکر مقکردم از مریخ اومدم من😅

همه ی آقایون مثل هم نیستن وقتی مرد خوب باشه خانومش براش همه کار میکنه ولی متاسفانه الان تو همین تاپیک میبینی چه جور آقایونی وجود دارن 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    

من طلاهام رو واسه خرید خونه عوض کردن ماشین دادم و هر دو به نامم شد

الان دیگه طلا خیلی گرون شده نمیتونیم جاش بخریم

انشالله خدا بهمون سلامتی با برکت تو مالمون بده جاش واسم بخره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا