2737
2734
همه ی آقایون مثل هم نیستن وقتی مرد خوب باشه خانومش براش همه کار میکنه ولی متاسفانه الان تو همین تاپی ...

بله میدونم

ولی مگه غیر اینه اون طلا همون اقایی که میگید بده حریده!!

درست هدیه اس ولی بیشتر به عنوان پس انداز 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اون بالا گفتم قضیه فروختن طلاهامو...الان که گواهینامه گرفتم تازه میگه عمرا بزارم پشت ماشین بشینی

ماشینی که خودم پولشو دادم😡😡حیف نه اهل دعوام نه ادم جر و بحث ام.اونم خووب سو استفاده شو میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ی آقایون مثل هم نیستن وقتی مرد خوب باشه خانومش براش همه کار میکنه ولی متاسفانه الان تو همین تاپی ...

😔😔😔طلاهای منو با کتک و تو خونه زندانی کردن ازم گرفت 😔😔

2731
بله میدونم ولی مگه غیر اینه اون طلا همون اقایی که میگید بده حریده!! درست هدیه اس ولی بیشتر به ع ...

والا  طلاهایی که من فروختم هیچکدومو شوهرم نخریده بود.طلاهای مجردی و طلاهای سفره عقد و طلاهای عروسیم بود که پدرشوهرم گرفته بود برام

دوست من بنده خدا شاغل بود وشوهرش عالی بود.هر چی داشت از مجردی داده به همسرش کار میکرد .شوهرش فوت کرد بچه هم نداشتن پول دوست بیچارم رسید به خانواده پسره 

تجربه به ما این ثابت کرده حساب حساب کاکا برادر .هر کس یه تجربه یی داره دیگ عزیزم

بله اگر خانم کارمند باشه میشه حساب حساب و این جرفا

ولی وقتی مرد کارکرده و این پول طلا برای زندگی مشترک حسابی نیست که 

من خودم شاغلم در آینده حقوق خودم فقط برای کارای مهم به اسم خودم خرج میکنم ولی دلیلی نمیبینم اگر شوهرم پول لازم داشت بگم پول منه ،طلا منه خونه منه 

اگر قرار به من من کردن باشه ادم میمونه تو خونه پدرش عزیزم

وقتی رفتیم زیر ی سقف باید نیم من بشیم هر دو طرف

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
والا  طلاهایی که من فروختم هیچکدومو شوهرم نخریده بود.طلاهای مجردی و طلاهای سفره عقد و طلاهای عر ...

انشالله که خوشبخت باشید گلم

بحث من چیز دیگه ای

اینکه زن و شوهر چیز جدایی از هم ندارن،،اگر از اول بنا به تقسیم بزارید(ی اسم قانونی هم داره من بلد نیستم)همه چیز ن۱ف دیگه حرص نمبخورید طلا دادم خونه به نامم نزد

البته من پیام شما ندبدم نمیدونم زندگیت چجوریه ها 

منی ک برام عروسی نگرفته چند تیکه فقط طلا خریده چی ؟ 

قانون من اینه کسی که عزوسی نمیگیره جهیزیه هم نمیره تو خونش

از اول چرا کوتاه اومدی اخه

بله اگر خانم کارمند باشه میشه حساب حساب و این جرفا ولی وقتی مرد کارکرده و این پول طلا برای زندگی مش ...

خودت میگی هر دو طرف 

حتما خودت رابطتتون خوبع وگرنه وقتی من از شوهرم راضی نیستم من اولویتش نیستم چرا باید مفت طلاهامو بدم اگه منم منم نداریم چرا ب اسم من نمیکنه پس 

البته ب زور کتک و تو خونه زندانی کردنم ازم گرفت 

بله میدونم ولی مگه غیر اینه اون طلا همون اقایی که میگید بده حریده!! درست هدیه اس ولی بیشتر به ع ...

آره دیگه بعنوان هدیه ارزشمند میخرن آقایون  پس انداز هم میشه دیگه وقتی عاشق زندگیت باشی من و تو نداره همون جور که مرد از راحتیش و چیزایی که دوست داره برای زندگیش و بهتر شدن ازشون میگذره خانومم متقابل همونجوری باشه 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
😔😔😔طلاهای منو با کتک و تو خونه زندانی کردن ازم گرفت 😔😔

متاسفم 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
انشالله که خوشبخت باشید گلم بحث من چیز دیگه ای اینکه زن و شوهر چیز جدایی از هم ندارن،،اگر از اول ب ...

تصنیف اموال.نه من مشکلم به اسم زدن نیست.مشکل من اینه شوهرم هیچوقت قدردانی نکرد بی ادب😂یه دستت درد نکنه ساده انتظار زیادی نیست