2737
2734
عنوان

دوباره حالم بده🤕شام چیکار کنم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 71 پست

شما که حالت بد میشه هرشب به موقع شامتو بپز نصف بشقاب تنهایی بخور نصف بشقاب صبر کن شوهرت بیاد باهم بخورید

الانم بهش پیام بده اومدنی یه چیز بخره بیاره  

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت هم پنیر نخور ، پنیر از هر مدلش برای میگرن سمِ ، پنیر و مرکبات رو حذف کن از رژیمت 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2728

مرغ بزار بپزه ریش ریشش کن بعد پیاز داغ کن بعد مرغو بریز توش زرد چوبه و ادویه و نمک 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖

شما بنظرم میگرن دارین باید درمان کنید  دکتر برین منم چند سال پیش حالم بدتر از شما میشد غذاتو سر وقت بخور شوری و شیرینی به اندازه بخور عصبی نشو چون اینا باعث تشدیدش میشه تا میخواد سردردت شروع شه برو تو اتاق تاریک و بی سرو صدا مسکن نوافن هم خوبه

پنیر و کلا لبنیات برای میگرن سم هست 

خودت نخور

من حسرت دوتا لقمه نون پنیر دارم 

مرگ رو میبینم جلو چشمم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2740

سردرد خره منم میگرنیم ۰ 

ول کن سخت نگیرماامشب حاضری خوردیم آسمون زمین نمیادکه 

قرص معدتو ازکارمیندازه من معدم خراابه خرااب 

آرگوتامین سی داری بخور مخصوص میگرنه معدتم خالی نگه ندار۰ روغن بنفشه یه نعنا به شقیقه هات بزن ریلکس کن بخواب ۰ قبل اینکه همسرت بیاد بخواب از بی خوابی سردرد نشی

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626