2737
2734
عنوان

دوباره حالم بده🤕شام چیکار کنم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 71 پست
ول کن بابا ، به گوشی نگاه نکن ، به شوهرت زنگ بزن بگو فعلا برات سوماتریپتان ۵۰ با ناپروکسن ۲۵۰ بگیره ...

ممنونم عزیزم....زیادم قرص میخورم معدم درد میگیره..درماه پند بسته کدیین ک چند بسته قرص معده مصرف میکنم لعنتی

ی دکترخوب پیداکنم حتما میرم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم عزیزم....زیادم قرص میخورم معدم درد میگیره..درماه پند بسته کدیین ک چند بسته قرص معده مصرف میکن ...

کدیین معدتو خراب گرده اینا هر دو جذب روده است ، سه روز روزی سه تا رانیتیدین یا فامو تیدین بخور معدت درست میشه ، ولی این دو تا قرص کوکتل درمان میگرنه ضرر هم نداره حتی دکتر به من گفت توی بارداری هم اگر لازم شد بخور که خداروشکر لازم نشد . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2740

اگر خوردی و خوب شدی برای نی نیم که تو کرونا سالم و بی دردسر بیاد بغلم هفته دیگه دعا کن 🙏

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم .