2737
2739
عنوان

دوباره حالم بده🤕شام چیکار کنم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 من جوری سردرد و حالت تهوع میگرفتم که موهامو از درد خودم میکشیدم الانم دو ماه دیگه زایمان میکنم ...

من تز دردش بالا میارم تا کترولاک نزنم درست نمیشم 😳همشم عصبیه معدمم خراب شده

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
مسخره نکن

ول کن بابا ، به گوشی نگاه نکن ، به شوهرت زنگ بزن بگو فعلا برات سوماتریپتان ۵۰ با ناپروکسن ۲۵۰ بگیره ، با هم بخور ساکت میشه دردت زود هم عود نمیکنه ، بعدش اولین فرصت برو پیش متخصص اعصاب و روان که بدونی روی میگرن کار میکنه ، بهت داروی روتین میده حمله هات کنترل میشه به زندگی عادی برمیگردی . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2740
 من جوری سردرد و حالت تهوع میگرفتم که موهامو از درد خودم میکشیدم الانم دو ماه دیگه زایمان میکنم ...

من دیگه سریع قرص میگرن میخورم البته نباید توی بارداری یا حتی اقدام استفاده کرد 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
وای باقرص  اونمممم این قرص خودت و معدت رو داغوووون میکنی مگه شوهرت صبح نمیره سر کار ما هم تا 3 ...

منم ۹ بیدار میشم...چرا میره ولی صب زود نمیره شیفته شبه کارش

من معدم داغون بود داغون ترم شده

من شقیقه چپم درگیره باید کجارو بوتاکس کنم؟؟

دوستم  و خواهرش میگرن دارن سال هاست  از وقتی بوتاکس میکنن خوب شدن  دوز خیلی کم هم میزنن ها  

دوستم برای همون چروک پیشونی میزنه  برای سر دردش هم اثر میکنه 

سرچ کن تو نت برای عرق زیر بقل و کف دست هم استفاده میشه