2733
2739
عنوان

هروقت میرم خونه ی خودمون غم عالم میریزه تو دلم

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 39 پست
یکم بیشتر توضیح بده.برادرت چند سالشه؟خواهرت؟خونه اجاره ای یا مال پدرته؟من بودم جلسه خواهر برادری می ...

چه جلسه ای میگم اصن تو فکرش نیست که دو روز دیگه جدا بشم برم سر زندگیم اصلا روزی هزارتومن بهش پول بدن راضیه یه روز میره سرکار یه کن پول در میاره تا تهشو نخوره دیگه نمیره

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خونواده ی خودش چندتا چندتا خونه و ماشین دارن چندتا چندتا بیمه دارن و کلی به فکر پیشرفتن اصن میر ...

بازم تایید میکنم هیچکس بی عیب نیست شاید دنبال پیشرفت بیمه کردن این حرفا باشن ولی قطعا همه زندگیشون خوب نیست عزیزم شاید چیزایی خانواده شما داشته باشن مه اونا نداشته باشن بجای این حرفا بهشون کمک کن جلوی پدرمادرتم از این حرفا نزن ناراحت میشن اونا تقصیری ندارن شما وخوارت وبرادرت خودتون تصمیم میکیرین چجوری زندگی کنین دنبال مقصر نگرد

2728
چه جلسه ای میگم اصن تو فکرش نیست که دو روز دیگه جدا بشم برم سر زندگیم اصلا روزی هزارتومن بهش پول بدن ...

شما حساب و کتابت رو حتما جدا کن . متاسفانه وضعیت همینه تو بکش بیرون و بی خیال باش

وقتی خونواده ی خودش چندتا چندتا خونه و ماشین دارن چندتا چندتا بیمه دارن و کلی به فکر پیشرفتن اصن میر ...

هرخونواده ای شرایطش فرق میکنه باور کن اگه مرد باشعوری باشه اصلا به روت نمیاره بیشعورم باشه خواهر برادرات دکترم باشن به ایرادی میگیره ازشون دیدممم ک میگم 

حیف اعصابت نیس براهمه چی حرص بخوری

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
من با بدبختی بابام جهاز نداره که بده این دوره زمونه هم هیشکی طرف ادم بی پدل نمیره اونم با این جهازای ...

خواهرت بره سرکار ایشالا تا اون موقعه ازدواج هم ی پولی جور میشه بعدشم هر کس در حد وسعش جهاز میده خواهرتم باید با کسی ازدواج.کنه در سطح خودش ک توقع بیحا نداشته باشه

براردت چند ساله است که به روزی هزار راضیه،بعضی خونه ها افسردگی توش موج‌میزنه از ریشه باید درست بشه & ...

به خدا همینه من به هرجاش فک میکنم زور میزنم درست کنم جای دیگه میلنگه همش بابامو مقصر میدونم به خدا باید هیچ وقت بچه دار نمیشد داغ مونده تو دلم یه بار فقط بهم بگه دخترم اصلا نفهمید چه طور زندگی کنه هرچی داشتیم و نداشتیم برا خونوادش خرج کرد و حتی محبتشم دریغ کرد ازمون 

2738
هرخونواده ای شرایطش فرق میکنه باور کن اگه مرد باشعوری باشه اصلا به روت نمیاره بیشعورم باشه خواهر برا ...

گاهش به خودم میگم ولی غصه ی مامانمو چیکارش کنم 

چرا؟؟؟؟ تو ازدواج کردی تا حدودی دیگه خودت راحت شدی

چی چرا بابامو میگی ؟؟؟ بابام کلا اصلا آدم دهن بین عجول مردی که اصلا دست راست و چپشو از هم نمیتونه تشخیص بده اصلا طرزتفکرش راجب بچه دار شدن و زندگی کردن اینکه بچه خودش بزرگ میشه علف هرزه احتیاج به هیچی نداره به جز روزی 3 وعده غذا

بچه ها اگه میشه برا خوب شدن وضعیتشون یه صلوات بفرستین لایک کنین منم دعاتون میکنم 

عزیزم با این طرز فکر زندگی خودتو خراب نکن شوهرت که تورو انتخاب کرده با بدوخوب خودت وخانوادت کنار میاد حرص نخور دنبال پیشرفت باش کمترم شوهرتو ببر خونه پدرت جلوی شوهرتم ضعف نشون نده واز خانوادت تعریف کن 

عزیزم با این طرز فکر زندگی خودتو خراب نکن شوهرت که تورو انتخاب کرده با بدوخوب خودت وخانوادت کنار میا ...

به خدا کارم همینه 3 ماه یه بار میم ولی خب منم دل دارم برا مامانم دلم تنگ میشه گاهی دیگه کم میارم