2733
2739
عنوان

هروقت میرم خونه ی خودمون غم عالم میریزه تو دلم

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 39 پست
به خدا کارم همینه 3 ماه یه بار میم ولی خب منم دل دارم برا مامانم دلم تنگ میشه گاهی دیگه کم میارم

خودت تنهایی برو کمتر شوهرتو ببر تا از چیزی مطلع نشه بخدا اکثر خانواده ها یه مشکلی دارن تو نباید ضعف نشون بدی 

عزیزم کاش خواهرت بره یه کار یاد بگیره مثلاً تولیدی خیاطی کار کنه یا منشی گری یا هر کاری که علاقه داره هم شانس ازدواجش بالا می‌ره هم اینکه یه کم جهیزیه میخره برادرتم باید بزارین در مغازه یابره شاگردی یه حرفه ای یاد بگیره شمام زندگیتو بکن بخدا من شرایط خانوادم از شما بدتر بود خیلی غصه می‌خوردم الان پشیمونم چون وقتی نمی تونستم چیزی رو عوض کنم بیخودی اینقدر اذیت شدم بهترین روزای زندگیم بهم بد گذشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داداشت خودش تنبل و تن پرور توچرا حرص میخوری؟ی روز بهش فشار کیاد بالاخره سرش ب سنگ میخوره ب بابات بگو پول نده. تشویقش کن بگو برو سرکار مثلا فلان چیزو بخر واسه خودت. بزار انگیزه پبداکنه خواهرت هم همینطور.چن سالشون؟؟

وقتی خونواده ی خودش چندتا چندتا خونه و ماشین دارن چندتا چندتا بیمه دارن و کلی به فکر پیشرفتن اصن میر ...

پس تو چه شانسی داشتی که با این وضع خانوادتون این شوهر پولدار گیرت اومده 

خب اگه وضع شوهرت خوبه به خانوادت کمک کن با برو سر کار تا بتونی کمکشون کنی یا برا مامانت و خواهرت لبا ...

گفتم وضع خونواده اش خوبه اونا زیاد کمکمون نکردن خودمونم کلی مشکل داریم ولی از نظر روانی حداقل اینقده اذیت نیستیم 

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    

به خواهرت یاد بده بره هنری یاد بگیره کار کنه تو اجتماع باشه شانس ازدواجشم میره بالا. شمام بیش از حد غصه نخور فردا مادر میشی باید غصه اونارم بخوری و واسشون انرژی داشته باشی

تو کار درست و خوبتو‌انجام بده دیگران خوششون اومد چه بهتر . خوششون نیومد مشکل خودشونه. این مردم از خودشونم راضی نیستن تو چه طوری می خوای همه رو راضی کنی. 
2738

من هم تقریبا مثل تو هستم، حالا یه کم بهتر بدتر.

الان پدرم مریضی بدی گرفته و من بیشتر غصه می خورم، چون خونشون برای مریضداری اصلا مناسب نیست. خدا همه بیماران رو شفا بده، پدر من رو هم😞