2733
2734
منم تتوکارم  سوالی داشتین خوشحال میشم کمک کنم

عزیزم شما اصفهان هستی؟

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قدیمیه ولش کن

کاش قدیمی بود این کاا با زمونه جور نیست

هم من هم همسرم بوکسور هستیم و بیشتر وقتا حریف تمرینی هم هستیم.زنداداشم میگه خونتون مثل میدون جنگه همش بزن بزنه

2740
عزیزم چند تا کار هست که انجامش ایرادی نداری ولی برای یه خانم شاید زیاد جالب نباشه .مثل سیگار کشیدن خ ...

اها پس شما سلیقه قدیم رو دوسداری

سیگارم جنسیتی نیست کلا بده درست میگید

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
نه گلم کرجم

آها ، اصفهان می‌شناسین عزیزم جای معتبر؟ 

من چند جایی پیدا کردم ولی یکم تفاوت قیمت دارن ولی ازاون که قیمتش مناسبتره مارک رنگ رو پرسیدم خوب بود و گفتم سوزنهاش گفت رعایت میکنیم ولی نمی‌دونم چکار کنم 😕 

شما یه کار طرح گل نیلوفر آبی که خیلی پر نباشه درحد اندازه ۱۵ *۱۰ حدودا چه قیمتی درمیاد عزیزم؟

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
دیدم شوهرم رفت رو بازوشو زد خیلی قشنگ شد منم رفتم زدم.حالا زن داداشم میگه زنو چه به این کارا

بگو زنی که خودشو پایین تر از مرد میبینه چه به این کارا ایم زن فقط باید بشور و بساب کنه و شوهرداری

تهشم بگو خداروشکر که من از این زن ها نیستم😂😂😂

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
2706