2733
2734
کی همچین چیزیو تعیین کرده گلم

کسی تعیین نکرده

ببین مثلا یه آقایی که شلوار قد نود میپوشه با کالج کسی تعیین نکرده که نپوشه ولی به نظر اكثر خانم ها هیچ جذابیتی ندارند.خالکوبیم همین طوره هر خانمی میتونه انجام بده ولی در نطر دیگران جالب نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگش چی بود گلم 

داینامیک عزیزم 

بخاطر همین خواستم مطمین بشم محدوده قیمت رو بدونم 😷

ممنون میشم بهم بگین عزیزم ⁦♥️⁩

راستش خودمم میخواستم رنگو سوزنهارو تهیه کنم موندم به حرفشون اعتماد کنم یانه 

چون خیلی تتو کار بدن اصفهان نیست

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2728
داینامیک عزیزم  بخاطر همین خواستم مطمین بشم محدوده قیمت رو بدونم 😷 ممنون میشم بهم بگین عزیزم ...

داینامیک رنگ خوبیه 

همه قیمته هست عزیزم 

نمیشه گفت 

مثل رنگ مو هستش هر جا یه قیمت میگن

شما حتما نمونه‌کاراشونو ببین و مطمئن شو که کار خودشه 

نظر دیگران چه اهمیتی داره؟

خانم شما خالکوبی انجام دادی یا ندادی به من ربطی نداره اصلا مثل تتلو کل بدنت رو تتو کن.

استارتر سوال پرسید که برای خانم ها خوبه یا نه من نظرم رو گفتم که از جذابیت خانم ها کم میکنه.شما هر طور دوست داری باش  

خانم شما خالکوبی انجام دادی یا ندادی به من ربطی نداره اصلا مثل تتلو کل بدنت رو تتو کن. استارتر سوال ...

عصبانی شدن نداره 😘

بقبه میتونن نپسندن برای خودشون و نزنن اما حق اظهار نظر راجع به کسی رو ندارن عزیزم

داینامیک رنگ خوبیه  همه قیمته هست عزیزم  نمیشه گفت  مثل رنگ مو هستش هر جا یه قیمت ...

بنظرتون خودم یه حجم۳۰میلشو بگیرم از داینامیک بهتر نیست یا ۶۰ میل مارک ۲۳؟ حدودا متوسط میشه ۴ پنج تا کار رو بزنن ؟

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2738
 عصبانی شدن نداره 😘 بقبه میتونن نپسندن برای خودشون و نزنن اما حق اظهار نظر راجع به کسی رو ندا ...

عصبانی نشدم .

من هزاران خانم رو دیدم تتو کردن ولی هیچ اظهار نظر و قضاوتی دربارشون نکردم.هرکسی آزاده هر جور که دلش میخاد زندگی کنه.ولی خب من این کار رو برای خودم نمیپسندم🌹

بنظرتون خودم یه حجم۳۰میلشو بگیرم از داینامیک بهتر نیست یا ۶۰ میل مارک ۲۳؟ حدودا متوسط میشه ۴ پنج تا ...

۱۵ میل هم هستش 

قیمت داری؟ 

رنگهای تتو گرونن 

پول رنگ رو بذارین و برین جای معتبر

۱۵ میل هم هستش  قیمت داری؟  رنگهای تتو گرونن  پول رنگ رو بذارین و برین جای معتبر

۳۰ میلش ۱۳۰ بود مارک داینامیک و ۶۰ میل ۲۳ , ۲۰۰ وخورده ای بود عزیزم فقط موندم که میشه متوسط ۴ ، ۵ تا کارو بزنن یا نه 

آخه نمی‌دونم دقیقا اونجایی هم که قیمتش بالاست همین رنگه وواقعا از تغییر رنگ تتو که دیدم خیلی بدم میاد  

بنظرتون بخرم عزیزم بهتر نیست ؟ 

ازشون بپرسم که سوزن چه سایزی باشه اونم بخرم راستش من خودم جز کادر درمانم وروی این مورد هم حساسم

ممنون میشم عزیزم راهنماییم کنین

الان یکم دورش قرمزه فردا که التهابش خوابید میذارم براتون

مرسی عزیزم گزاشتی حتمنننن تگم کن

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
من یه سوال بپرسم  ببخشید وضو و غسل داره؟ بخدا برام سواله وگرنه هرکی هرچقد دوست داره تاتو کنه ...

اره چون تو لایه دوم پوسته روی سطح نیست

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706