2733
2739
عنوان

فهمیدم داستان ترکوندن کاربرا چجوریه 😁😁😁😁فان

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 87 پست
😒😒😒😒😒😒خودتی با اون پروفت😂

پروف جنجالیه قبلمو میدیدی چیچی میگفتی🥴👋🏻لامصب عین بمب پرسروصدا شد

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کادام بود؟

شاراژا نادارام آلان خاماش ماشا گاشام.آمشاب مافراستاماش

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2731

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

متولد ۱۳۳۱ هستم 
ینی انقدر که نشستی تو بیکاری اینو درست کری  میرفتی تو کاری پزشکی انقدر فکر میکردی یه چیزی میشد ...

چرا فک میکنید من یه ادم بیکارم😑😑

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉
2738

هیچوقت سیستم تعطیلی تایپک های اینجارو درک نکردم 

بدون دلیل میترکه ، هیچ توضیحی داده نمیشه 

اعتراض ها پیگیری نمیشه . تایپک تعطیل شده بررسی نمیشه و اینطوری میشه که 

انتخاب های سلیقه ی ادمها (به دلایل های کثر شخصیتی)،زحمت تایپ و خوندن تایپک های خوب رو به باد میده ...

چطور تاپیک دو روز قبل تو بروز شده هاست؟اخه اکثرا تاپیک هایی که یکی دو دقیقه پیش زده شده اونجان

((افرین ادامه بده به یه جایی میرسی))

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
بنظرم هیچ گزارشی بی دلیل نیست حتی اون دشمنی... واینکه فک نکنم کسی واسه حسادت گزارش بزنه ‌‌‌... ...

نه چک نمیکنن فقط میبنن اگه زیاد گزارش زده بشه میترکونن خودشون گفتن

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
هیچوقت سیستم تعطیلی تایپک های اینجارو درک نکردم  بدون دلیل میترکه ، هیچ توضیحی داده نمیشه  ...

خب منم طعنه زدم به خود شیریناااا 😒

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉
2706