2733
2734

این تاپیک محض سرگرمیه قصد توهین به کسی ندارم

خب جدیدا سایت اینجوری شده که گزارش میزنن تاپیک طرف  بترکه  یا از روی دشمنی  یا حسادت

داستانش اینجوریه 

یروزه خوب خوش تو سایت همه سرگرمن 

که یدفه یه گزارش زن خودشیرین پیدا میشه  ازینایی که در به در دنبال  گزارش زدنه 👇

بعد یدفه چشمش میخوره به یه تاپیک که داره پربازدید میشه  سریع به دوستای گزارش زنش خبر میده 

اون دور دورا تاپیک دیدم بدویید بیاید😂👇

بعد چن ثانیه دوستای خودشیرین تر از خودش میریزن واسه گزارش 

مثلا فک میکنن قیافشون  لحظه گزارش زنی اینجوریه👇😁

گرارش ها بدست رییس کل خانم مونا تهرانی میرسه ایشون دستور زدن رو صادر میکنن😁👇

نینی یار ها هم  از خدا خاسته  اماده میشن😁👇

اینم کاربر بیچاره  از همه جا بیخبر  😂👇

نی نی یار هدف میگیره 👇

و بعد بوووم   🌋

کاربر  بعد زدن بروز رسانی وقتی میبینه ترکیده😁👇

گفتم محض سرگرمی بود 

حالا رو خودم اجرا نشه صلوات😂

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂😂😂😂❤

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
2738

برا منم یکی از تاپیکام رف تو پر بازدیدا ترکوندن جالب اینجاس نه دعوا شد نه بحث😂اسمشون عقده ای های پشت پردس

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣⁦✌️⁩

2706