2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
چشم سوم رو چطور میشه فعال کرد خواهشا جوابشو بده

این دگ راهو روش های خودشو داره من با استادم پیش میرم ولی یکی از بچه های همین جا تو تاپیکم گف با گفته های گوگل پیش رفته بدون استاد الانم فعالش کرده

مثله انعکاس ماه روی آب همونقدر نزدیک اما دور:)❤
دقیقا من از بیشتر آدما دوری میکنم  چون حس خوبی ندارم ازشون وقتی بدونی ازت متنفرن ولی دارن قرب ...

زیبای بیدار من بصورت اتفاقی با ی نفر اشنا شدم ک جزییات زندگی بقیه رو میدونست هم از گذشته میدونست هم اینده

خودش میگف از چشم ادما میخونم همه چیزو 

خیلی دختر خوبیه خیلی بشدت مردم دار و مهربونه ولی باز حس میکنم در عین صمیمیت با ادما ی دیواری کشیده اطراف خودش ک دوست نداره از حدی فراتر بره

حس میکنم با وجود دوست های زیادی ک داره بازم تنهاست

حس میکنم شماهم اینطوری هستی

از ادما دور میشی ک حقایقی ک ازشون میدونی ک خوشایند نیست وباعث رنجش خاطرشما میشه توی رفتارتون منعکس نشه در برخورد با اونا

بله دقیقا اینجوریم  هیچ کس نمیتونه با من صمیمی بشه چون حقایق درونی آدما برام مشخصه و باعث آزار ...

میدونم چی میگی  این دوگانگی وجود ادماس ک باعث شده اینقد این حس درون گرایی توی وجودتون تقویت بشه

میدونی من به  این نتیجه رسیدم ادمای مث شما همیشه همیشه همیشه نسبت ب ادمای معمولی تر ادمای بیشتری رو جذب  خودشون میکنن ولی برعکس خودشون کمتر جذب  ادما میشن

بله دقیقا اینجوریم  هیچ کس نمیتونه با من صمیمی بشه چون حقایق درونی آدما برام مشخصه و باعث آزار ...

زیبای بیدار بهم گفتی این روزا کمتر اعتماد کنم قراره  اتفاقی بیوفته؟ممنون مبشم جوابمو بدی

2706