2733
2734
 شاید اصن اونایی ک تو خواب مردن بخاطر همین باشه!کسی چ میدونه

هیچ کس بابرونفکنی نمرده و اینکه با سی تی اسکن از مغز مشخص میشه اگه همچین چیزی بود الان همه میفهمیدن

مثله انعکاس ماه روی آب همونقدر نزدیک اما دور:)❤
بله دقیقا اینجوریم  هیچ کس نمیتونه با من صمیمی بشه چون حقایق درونی آدما برام مشخصه و باعث آزار ...

ب هرکس نگو ک این توانایی رو داری چیزای خوب بگو بهشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پاکسازی و مراقبه  دریافت انرژی از کاینات  و دفع انرژی های بد از بدن  اینا رو سرچ ک ...

چند وقت طول کشید تا فعالش کنی چشم سومتو

2731
گلم تو الان حس و ششمی چیزی ازت فعال نی؟

من فعلا فقد مراقبه انجام میدمو پاکسازی چاکرا ایشالا یکی دوهفته دگ میرم چشم سوم الان فقد توانایی تشخیص انرژی مثبت یا منفی بودنشونو دارم و شفادادن ب بیماری های خودم

من فعلا فقد مراقبه انجام میدمو پاکسازی چاکرا ایشالا یکی دوهفته دگ میرم چشم سوم الان فقد توانایی تشخی ...

توروخدا وقتی یاد گرفتی بگو ب عشقم میرسم یانه

الان میتونی بگی بهش میرسم یانه خییییلی واجبه توروخدا

خدایاشکرت ک هوامو داری😍
بله دقیقا اینجوریم  هیچ کس نمیتونه با من صمیمی بشه چون حقایق درونی آدما برام مشخصه و باعث آزار ...

شما چجوری اینجوری شدید کارب کردید یا کلا این تو ذاتتون بود؟؟؟

سلام برای حاجتم یه صلوات میفرستی
من حتی یک آن بیماری سرطان فامیلمان رو دیدم به شوهرم گفتم احساس میکنم طرف بیماره(من نزدیک یکسال بود ...

میشه بگی راجب من چه احساسی داری؟

من اشتباهاتم برام تجربه شدن بابتشون پشیمون نیستم🤍 #nail.artist
توروخدا وقتی یاد گرفتی بگو ب عشقم میرسم یانه الان میتونی بگی بهش میرسم یانه خییییلی واجبه توروخدا

عزیزم بخدا در این حد نیسم فقد میتونم راجب این بگم ک چ انرژی ازت میگیرم فکرت خیلی مشغوله این روزا؟؟

عزیزم بخدا در این حد نیسم فقد میتونم راجب این بگم ک چ انرژی ازت میگیرم فکرت خیلی مشغوله این روزا؟؟

میشه بگی اون پسری که بهش فکرمیکنم چه فکری درمورد من میکنه و چه احساسی داره؟

کاربری برای دونفر می باشد😌
😐 چه جالب  یعنی حیوون میتونه روح و ببینه ما نمیتونیم😑😑😑

بعد میگن انسان اشرف مخلوقاته😂😂😂😂

میدونم براساس قوه تفکر اینو میگن ریپ نکنین😒

ولی اره میبینن قدیمیای ما میگن ک تو خونه ی پرنده ایی یا... داشته باشین ک وقتی شبا اجنه میادخونه شما دیگه نمیتونه بیاد

درواقع اگ بیاد همش با اکن پرندها سروکله میزنن

اینو براساس شنیدهام گفتم دیگ حالا درستو علطشو نمیدونم

2706