2737
2734
من قبلا چن شب اینطوری شدم ک میدیدم روحم ازبدنم جداشده و تو سقفه و داره جسممو نگاه میکنم. خیییییلی وح ...

برونفکنی غیر ارادی داشتی چون ترسیدی نتونستی برگردی

مثله انعکاس ماه روی آب همونقدر نزدیک اما دور:)❤
اره خیلی ادم خوبیه باورت میشه ی بار میخاسته بره ی جای ک ادرسشو بلد نبوده بعد مامانش ک فوت شده برده ...

اخی جانم خوش ب حالش واقعا این جور ادما واقعا خوبنو مطمئنم اگه کنارم بود کلی انرژی مثبت ازش میگرفتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب عزیزم میگم ک فقد با چشم سوم میشه آینده رو دید همه زندگیه ما توسط خدا ساخته شده حتی اخرین روزمون ف ...

اهان خب من دنبال جواب علمی هستم عزیزم فک نکنم با اینا قانع شم 

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279
اهان خب من دنبال جواب علمی هستم عزیزم فک نکنم با اینا قانع شم 

میفهمم چی میگی ولی این ی چیز علمی نیس چیزیه ک همه انسان ها دارنش

2731
اخی جانم خوش ب حالش واقعا این جور ادما واقعا خوبنو مطمئنم اگه کنارم بود کلی انرژی مثبت ازش میگرفتم

اره خیلی خوب و مهربون و ارومه

ی بار ندیدم عصبی بشه یا بد کسی رو بگه همیشه اروم و صلح طلبه اصلا از اون ادمای نیست ک پر حرف هم باشع

اسی جواب منو خواهشا بده من میخوام روحم بره پیش کسی تو یه شهر دیگه اما خونشو بلد نیستم کجاست میشه رفت ...

عزیزم اونو دگ نمیدونم تو اون لحظه اراده کن برم پیش فلان کس شاید تونسی ولی بنظرم بلد باشی بهتره اولین دفعه ام از جسد زیاد دور نرو

منم اصلا مذهبی نیستم  و فقط به خدا اعتقاد دارم  بنظرم این خصوصیت از اول درون آدما هست&nb ...

من احساس میکنم ادمای ک تنهایی بیشتری دارن سعی نمیکنن زیاد وارد دنیای ادما بشن یا ادمارو وارد دنیای خودشون کنن در کل اینطور بگم ادمای ک ازاد و رها هستن اکثرا ب این توانایی دست پیدا میکنن

2740
استارتر میخای باز برون فکنی کنی؟؟ اون هدفی ک داری براش اونقدری ارزشمند هست ک میخای ریسک کنی؟

دوس دارم ولی فعلا انجام نمیدم

2706