2737
2739
عنوان

قضیه ناموسی پیش اومده کمک !!؛!

| مشاهده متن کامل بحث + 4330 بازدید | 200 پست

اولا نباید به این شدت با خواهرتون برخورد میکردین ممکنه بدتر کنه ، خب وقتی یکسال باهاش دوست بوده ممکنه خیلی چیزای دیگه هم دستش داشته باشه نباید همه پلای پشت سرتون رو خراب کنین

باید جور دیگه ای رفتار میکردین که خواهرتون از دستتون فراری نشه.خودتون هم میدونید دست اخر آبروی دختر هست که در خطره وگرنه پسرا که اینکارا اصلا براشون مثل اب خوردن هست

دوما اصلا نقطه ضعف دست پسره ندین فقط بهش بگین این عکسای شخصی ناموس ماست که گذاشتی رو پیجت یا خودت بردار یا از طریق پلیس فتا اقدام میکنیم و اعاده حیثیت میکنیم.

خانواده پسره رو پیدا کنین شاید منطقی باشه و بتونید قضیه رو بدون هیچ جدلی تمومش کنین البته بعید میدونم اخه وقتی اینقدر راحت بیاد گوشواره مامان رو برداره که خدا میدونه با چه مکافاتب خریده بوده و بده به یه ادمی که هیچ کس نمیدونه کیه و چیه پس حتما خیلی به پسره وایستگی و علاقه پیدا کرده وگرنه کی عزیزتر از مادر هست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جان از حرفم ناراحت نشیا 

ولی خواهرتو یه معاینه ی زنان ببرین، که اگه خدای نکرده مسئله ای بود، بشه پیشگیری کرد

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2731
بابات غلط کرده بخواد کسی رو بزنه یا بکشه ، این از این  خواهرت از روی بچگی یه اشتباهی کرده مگه ...

حالت خوش نیس 

چته ک ب باباش توهین میکنی 

واقعا متاسفم برات 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

به پسره بگو تو ک دلت نمیخاد از الان ب جرم دزدین گوشواره پرونده ای دزدی ثبت بشه چون خواهرم اعتراف کرده  بگو خواهرم میتونه ازت شکایت کنه ک گوشواره مامانم پوشیده بود تو ازش دزدیدی

چقدر رفتار اشتباه و کودکانه با خواهرتون داشتید و این باعث میشه بعدا بدتر بشه...ینی دو نفر عاقل نتونسید درست رفتار کنید باش اونم با مسئله روز جامعه؟یا فرهنگ خانوادتون این ب دوستاش فحش بدید بلاک کنید؟

حتی اگر راه حلیم باشه سعی میکنم سکوت کنم در برابر رفتارهای سطح پایینتون

قیافه این روزای من
2740

استارتر والا تا جایی که من میدونم بهترین راه این هستش که کلا طرف مقابل از نقطه صعف چیزی نفهمه ،که بتونه تهدید یا اخاذی کنه،اونم پسری که گوشواره گرفته،امکان تهدید داره

متاسفانه خواهرتم میگی از اخلاقای پدرت گفته وممکنه پسره بخاد بتررسونه ولی ممکن هم هست بترسه خودش

نمیدونم والا بستگی داره چجور ادمی باشه،فقط ترس از خودتون نشون ندین چون اونیکه گوشواره گرفته باید بترسه مخصوصا اگه فاکتورردست شماست

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

مگه ادمی که مذهبیه باید این رفتارا کنه....الان باید پشت خواهرتون باشید نمیگم کارش درسته ولی تا الان هرچی سرزنش کردین بسه دیگه چیزی بهش نگید...

اگه میخوای زندگیت رو بسازی...اول باید بدنت رو بسازی...  وزن فعلی 78وزن هدف 55....قد 160

نه اصلا نگید!! پسره کافیه بفهمه شما حساسین و با توجه به سابقه ی بدش ازتون اخاذی میکنه و تهدیدتون میکنه!!! حالا که با خواهرتون کات کرده ! حتما میره دنبال یک دختر دیگه که گولش بزنه و مجبور میشه عکسای خواهرتونو پاک کنه! اصلا اصلا نگید بهش

خاهرم قبلنا به پسره گفته ک بابامون وحشی‌ و تعصبیه. 

اوووه...پس دعا کنید نخواد باج بگیره

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2706