2733
2734
عنوان

قضیه ناموسی پیش اومده کمک !!؛!

4330 بازدید | 200 پست

بچه ها من یه خواهر ۱۶ ساله دارم ک خیلی ظاهر مظلومی داره و ما فکر میکردیم واقعا اینجوریه و نجیبه ولی دوروزه ک من و مادرم از توی موبایلش متوجه شدیم که یکساله با یه پسر ۲۰ ساله دوست شده و همه روزایی ک می‌گفته می‌ره بازار یا خونه دوستش نمیرفته و پیش پسره بوده‌ حتی هفته گذشته پسره گولش زده ک پول کم دارم میخام ماشین بخرم و خواهر احمق منم اومده یه جفت گوشواره از طلاهای مادرمو برده داده به پسره. من و مادرم خیلی شوکه شدیم و گوشیشو گرفتیم و حسابی تنبیه کلامی و تحقیر کردیمش. حالا یه مشکلی هست اونم اینه ک هم پسره هم خواهرم کلی سلفی دوتایی دارن ک رو پیجای اینستاشون گذاشتن مثلا یه چیزی حدود ۷ یا ۸ تا عکس ک دوسه تاشون تو تولد مختلط گرفته شده و متاسفانه لباس خواهرم مناسب نیست و بد حجابه. من بشششششدت پدر تعصبی دارم و  می‌دونم اصلا این قضیه رو اگر بفهمه درک نمیکنه و بشدت هم مادرمو هم خواهرمو کتک میزنه و تنبیه می‌کنه حتی شاید خواهرمو بکشه در این حد. 

دیروز مادرم با خط دانشگاهی من زنگ زد به پسره و گفت پاتو بکش بیرون از زندگی دخترم و حسابی داد و بیداد کرد و پسره هم فقط گوش داد حرفی نزد. مامانمم بهش گفت از غلط آخرت که گوشواره بوده خبر دارم و فقط گورتو گم کن برو. 

از دیشب دیگه نه زنگ زده پسره نه پیام داده. مامانمم تو اینستا با اکانت خاهرم دوستای خاهرمو فحش داد و بلاک کرد و گفت ک دیگه خواهرم گوشی نداره. اینستا و واتس و تلگرامشم دیلیت زدیم. حالا ممکنه پسره از روی لج عکسی برای بابام ارسال کنه ؟ یا نه؟, چون مادرم از ترسش میگه زنگ بزنیم به پسره بگیم عکسارو از پیجش پاک کنه . شما چی میگید ؟, استخاره هم گرفتم بد اومد 

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگي ب. شخصيت پسره داره واي نود درصد نه جرعت نميكنه

پاي خودشم گيره مطمعنا از بابات اينا ميترسه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2728
2740

ممکنه ب پسره بگین.بدونه نقطه ضعفتونه بدتر بشه.....ببینم دوستان باتجربه نظرشون چیه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
استیکرتو نیاز ندارم کمکتو نیاز دارم

از پلیس بترسونینیش

بگین بخاطر گووشواره ها به پلیس میگید

یا بگید دست از پاخطا کنه پای پلیس وسط میکشین

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
بستگي ب. شخصيت پسره داره واي نود درصد نه جرعت نميكنه پاي خودشم گيره مطمعنا از بابات اينا ميترسه

پس ینی هیچی نگیم تا چن روز پسره نا امید بشه عکسارو برداره از پیجش؟

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!
2706