2737
2739
عنوان

قضیه ناموسی پیش اومده کمک !!؛!

| مشاهده متن کامل بحث + 4330 بازدید | 200 پست

اوه چ سخت

خدا کمکتون کنه

چیزی ب ذهنم نمیرسه

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاش بجای دعوا و بلاک کردن و فحش دادن فقط تهدیدش میکردید که بخاطر گول زدن دختر کم سن و گوشواره ازش ش ...

فحشش ندادیم. فقط مادرم گفت دیگه نبینم سمت دخترم بیای

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

الان شاید حواسش نباشه به این مساله ولی وقتی شما عنوان کنید متوجه این موضوع میشه و احتمال اینکه این کار رو انجام بده بیشتر میشه خواهرت هم تو سن حساس نوجوانی هست بیشتر بهش محبت کنید باهاش دوست باشید و از مشاور و روانشناس نوجوانان کمک بگیرید برخورد و واکنش الان شما روی آینده اش خیلی تاثیر داره گاهی یک واکنش کوچک مثل اخم کردن و دلخور شدن بیشتر از کتک زدن و تحقیر کردن جواب میده 

استیکرتو نیاز ندارم کمکتو نیاز دارم

بریم گوشواره مامانتو پس بگیرین معلومه داره گولش میزنه الانم طلا گرونه از سادگی خواهرت سو استفاده کرده با خواهرت منطقی حرف بزنید با جنگ و دعوا نمیشه با زبون توش بیارینش به راه

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99

نه زنگ بزنید بهش بگید پدرش فهمیده و پیدات می‌کنه همین الان یا عکساش و پاک میکنی یا می‌فرستیم حسابت و برسه پس بدون شر و عصاب خردی تمومش کن

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 🍿💪
2738

به نظر من زنگ بهش نزنین اینطوری بیشتر تحریک میشه و ممکنه بفهمه شما ترسیدید ازتون اخاذی کنه من میگم دنبالش رو نیارید بهتره

هر چه دلم خواست نه آن می شود، هرچه خدا خواست همان می شود😊
پس ینی هیچی نگیم تا چن روز پسره نا امید بشه عکسارو برداره از پیجش؟

ب نظر من بگيد بدونه ترسيديد بدتر ميكنه

فقط تهديد كنيد مزاحم نشه وگرنه بخاطر گوشواره شكايت ميكنيد ميگيد اون دزديده بدون فاكتور فروخته 

نگيد از پدرتون ميترسيد جوري وانمود كنيد بفهمه پسره رو پاره ميكنه

فكر كنه از چيزي نميترسيد هيچ غلطي نميكنه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
استیکرتو نیاز ندارم کمکتو نیاز دارم

بابات غلط کرده بخواد کسی رو بزنه یا بکشه ، این از این 

خواهرت از روی بچگی یه اشتباهی کرده مگه شماها از باغ وحش فرار کردید که اینجوری واکنش نشون میدید ؟ ملتو چرا فحش کش کردید آخه؟ به دوستاش چه ربطی داشت؟

ته تهش از پسره به جرم اخاذی شکایت میکردید 😐🤦‍♀️

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2706