2737
2739
عنوان

از شوهرم متنفرم

1226 بازدید | 86 پست

بچه ها چیکار کنم شب و روزم شده گریه خیلی حالم بده شوهرم ادم مهربونیه هر چی بگم گوش میکنه ولی هیچ هدیه ای تا حالا بهم نداده خیلی غبطه میخورم دوستان شوهراشون کلی برا تولد و مناسبتای دیگه سورپرایزشون میکنن ولی شوهر من تولدم خودمو برد کیکمو تحویل گرفتیم اومدیم خونه یه قاب چوبی افتضاح بهم داد کیکشم افتضاح بود روز زنم بهم یه بسته شکلات و دوتا شاخه گل داد حسود نیستما ولی منم جوونم دوس دارم شوهرم یه چیز خوب برام بگیره که بفهمم براش اهمیت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

مشکل بزرگی نیست شوهرت بلد نیست باید یادش بدی.چندروز قبل اون مناسبت مثلا عکس ساعت یا انگشتر نشونش بده بگو چقدر خوشگله و دلمو برد و کاش مال من بود بالاخره میفهمه دیگه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

شوهرمن روز زن هیچی بم نداد😂😂😂

واسه مامانامون چیزی خرید دیگه پول نداشت

ناراحتی نداره ک

جای دیگه جبران میکنه

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏