2737
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااااا

شوهر من همین کارها رو هم نمیکنه.خیلیم رفیقیم با هم.

خودتو با دیگران مقایسه نکن

اگر بحث مقایسه کردنه اونایی که شوهرهای بد دارن هم ببین برو خداتو شکر کن.تو همین سایت زیاده

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2728
مشکل بزرگی نیست شوهرت بلد نیست باید یادش بدی.چندروز قبل اون مناسبت مثلا عکس ساعت یا انگشتر نشونش بده ...

روز زن گفت برات تولدت حتما طلا میگیرم و جبران میکنم روز تولدم یه قاب چوبی گرفت گوشی من داغونه باتریش باد کرده میخواد بره برا خودش گوشی بخره همیشه خودش تو اولویته 

2738
هیچوقت؟

فقط امسال تولدم ک یه مبلغ ناچیزی داد با یه کیک😐

کیک رو هرسال میگیره اما کادو  

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

شوهر منم همینه بعضیا توی این مودها نیستن نتونستم بهش‌ بفهمونم تو برو برام به سلیقه خودت بخر میگه بیا با هم بریم برات بخرم.تنها سلیقه خودش گل خریدنه بقیه اش باید باشم. 

ولی من تا حالا کلییییی سوپرایزش کردم الانم دنبال ایده ام برای یه ماه دیگه تولدش🤐

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 

😐

یه طوری گفتی ازش متتفرم گفتیم بنده خدا چیکار کرده

مردِ به این خوبی

ایشالا خدا عمرش بده

فقط یه چیزو بدون

شوهرت هرچند یه قاب عکس به قول خودت درب و داغون و یه شاخه گل بهت هدیه میده ولی همیناام با تمام عشقش خریدههه

از این زاویه چرا نمی بینی؟

شوهر منم بهم گفت من تولدبازی و سورپرایز بلد نیستم

خودمو برد کیک و کادومو انتخاب کردم

چی بگم

انشاءالله خوشبخت باشی عزیزم

برای سلامتی پدرم یه صلوات بفرستید لطفا🙏🏻😭❤

ببخشید که میگم ولی خوشی زده زیر دلتون

خب شوهرت آدم صاف و ساده ایه

خوشت میومد یه آدم همه چی بلد بود ک قبل تو با هزار تادختر این چیزارو یاد گرفته بود؟ اکثر میگم اکثر نه همه، اکثر پسرایی که رمانتیکن و این چیزارو بلدن و سورپرایز میکن قبلش با هزارتادختر تا تهش رفتن که یاد گرفتن 

شما خودت بشین به شوهرت یاد بده بگو دوس داری چیکارا بکنه و چطوری باشه

اون با همین کارا میخواد خوشحالت کنه

قدرشو بدون