2733
2739
عنوان

از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 86 پست
خیلی بده واقعا من خیلی ناراحت میشم اصلا بهم اهمیت نمیده همش به خودم میگم یعنی ارزش من یه قاب چوبی بو ...

همسر من روز ولنتاین بازار بودیم اصلا نمیدونستم ولنتاینه گفت یه چیزی بخرم گفتم نه 

منکه همش بهش میگم ولی فعلا اوضاع اقتصادیش خوب نیست 

احساس میکنم همسرامون اخلاق شون نزدیک بهم ولی برا من بیشتر برام خرج میکنه تا خودس ولی ازش راضی نیستم ولی خیلی خیلی دوسش دارم 

گاهی میگم طلاق بگیرم راحت شم چون از لحاظ مالی چشم ودل سیرم نکرده 

عزیزم مگه نمیگی مهربونه پس خواسته ی دلتو بهش بگو،شاید واقعا اگاه نیست،علم غیب که نداره،شایدم در توان ...

دیشب بهش گفتم گفت فردا سورپرایزت میکنم منم انقد خوشحال بود شب خوابم نبرد صبح اومد دوتا شاخه گل دستش بود خیلی ناراحت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استارتر اگه مواقع دیگه به جز مناسبت ها همههههه چیز واست بخره ، جوری که دیگه تو مناسبت ها ندونه که چی نداری واست بخره ، بازم توقع داری واست خرید کنه تو مناسبت ها؟

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
دیشب بهش گفتم گفت فردا سورپرایزت میکنم منم انقد خوشحال بود شب خوابم نبرد صبح اومد دوتا شاخه گل دستش ...

عزیزم منم عین تو 

چند بار گفتم گل نمیخری بعدش رفت خرید که دیکه اصلا دوقی نداشتم 

عید قربان شبش سرموضوعی حرفمون شد گفتم همش موقع قهرها من میام سراغت تو نمیای گفت اگه فردا نیومدم این بگو دو روز منتظرش موندم نیومد که نیومد امشب هم بخاطر نیومدنش دعوا کردیما دعوا 

فکر کنم گوشی زد به دیوار شکوندش که این ۴ امین گوشی که داره میشکونه ازاون نوقع هم گوشیش خاموشه ازش خبری ندارم

بابا تو رو خدا ول کنا من شوهرم تا پارسال نخ میبست انگشتش تولدمو یادش. نره بازم یادش میرفت 😂😂😂 با ...

دلم میگیره اخه روز تولدم همه دوستام اومدن گفتن عکس کیک و کادویی که شوهرت گرفته بگیر بفرست انقد ناراحت شدم مامانم گفت از انگشتر من عکس بگیر بفرست بگو اینو شوهرم برام خریده جلو مامانم خورد شدم طفلی خیلی ناراحت بود

دلم میگیره اخه روز تولدم همه دوستام اومدن گفتن عکس کیک و کادویی که شوهرت گرفته بگیر بفرست انقد ناراح ...

خوب اره دیگه درست میگی . وقتی دوستات اینجورن که از هم مبپرسن واقعا آدم میمونه چی بگه . من دوستی هارو کمرنگ کردم در حد ه پیام دادن و حال و احوال همین . شما درست میگی اینجوری سخته

2740
عزیزم منم عین تو  چند بار گفتم گل نمیخری بعدش رفت خرید که دیکه اصلا دوقی نداشتم  عید قرب ...

خیلی زجره هیچکس نمیتونه احساسمونو درک کنه من داغون شدم من بابام برام کلی طلا خریده انقد طلا دارم هیچکدومم استفاده نمیکنم عقده ی طلا ندارم ولی ادم انتظار داره از عشقش یه چیز خوب هدیه بگیره

استارتر اگه مواقع دیگه به جز مناسبت ها همههههه چیز واست بخره ، جوری که دیگه تو مناسبت ها ندونه که چی ...

نه والا توقع ندارم ما الان یه سال و نیمه عقدیم دریغ از یه قرون پول دریغ از یه هدیه خوب فقط یه بار رفت مسافرت یه عروسک کوچیک اندازه بند انگشت قیمتشم پنج هزار بود برام اورد 

خیلی زجره هیچکس نمیتونه احساسمونو درک کنه من داغون شدم من بابام برام کلی طلا خریده انقد طلا دارم هیچ ...

عزیزم یه چیز بگم

من دوران نامزدی، شوهرم فقط گل برام میوورد تا چندسال بعد عروسی هم همینطور

مثل شما خیلی ملول و پژمرده شدن، گفتم آخه من این گلها رو میخام چیکار، روم هم نشد بهش بگم

تا اینکه یبار با حالت اینکه روم نمیشع و یه خنده ای رو لبم بود طوری ک مشخص بود اصلا روم نمیشع،در عین خنده،لبام میلرزید، اما هر طور بود کفتمش، گفتمش من اینقده گل دوس ندارم،گفتم خوشحالم ک ب فکری و گل میخری، اما دیگه از گل سیرم، بعد یکم ک حالم بهتر شد،گفتمش من تنوع هدیه دوس دارم..... مستقیم حرف دلمو گفتم

بعد وند وقت شروع کرد ب روسری هریدن.... تا چندسال هم هدیه هاش فقط روسری بود

اما اینسری ک خاستم بهش بگم، دیگه اون استرس اولیه رو نداشتم، گفتمش بازم گل شد روسری😁

علتشو ک پرسیدم،گفت آخه روم نمیشه برم مغازه زنانه ها

حالا یاد گرفته ک برا لباس خریدن، صرفا نیاز نیس بره مغازه زنانه ها.. 

اما یه چیزو هم بهش گفتم،گفتمش من همیشه هدیه ازت میخام، ماهی،دوماهی یبار میخام. من زن هستم و دوست دارم شوهرم همیشه برام هدیه بخره...من اینو الان بهت گفتم و تو فهمیدی، اصلا از ذهنت اینو بیرون نکن و مطمئن باش من همیشه منتظر هدیه هستم

هدیه گران هم نمیخام.همینکه تنوع داشته باشه، یبار گل یبار روسری یبار تاپ یبار چیز تزیینی، و..... همه برام ارزش داره فقط باید مداومت داشته باشع

هممممه اینها رو مستقیم و بدون کم و کاست گفتم و از نگرانی دراومدم

قطعا تو هم مستقیم بگی، روحت آرامش میگیره

بعضی چیزها قبیح نیستن، خودمون برت خودمون سنگینشون میکنیم، 

بعد از اینکه گفتی بهش، هم میفهمی چقدرررر یلک شدب هم خنده ت میگیره ک قبلا چرا ناراحت بودی و ناراحتی نداشت این قضیه،اینقده برات سبک میشه، باااااور کن