2737
2739
عنوان

داستان نازایی تا بارداری من

| مشاهده متن کامل بحث + 19018 بازدید | 119 پست
اصن اون لحظه ای ک اولین بار رو تخت سونوگرافی خوابیدم بعد اون همه انتظار و سختی بهم گفت ساک حاملگی خا ...

چقدر غم انگیز 😔 انشالله به زودی مادر میشی گلم توکل به خدا هرزمان که خودش بخواد میده منم منتظرم 🤲

سلام مجدد عزیزم

فقط میخواستم بهت بگم اگه امکانش رو داری بیای تهران

تحت نظر دکتر فاطمه رزاقی( البته‌نمیدونم تا کی ایران بمونه)

یا بیتک‌طرازی

یا سهیلا عارفی

آزمایشهای کامل ایمنی و انعقادی رو بدی

شاید اینا مانع لانه گزینی میشن

در این صورت بدون دارو مصرف کردن، میکرو کنی هم فایده نداره

چون سقط هم داشتی

ببین این آزمایشها خیلی تخصصی ان دکترای دیگه چهار تاش رو می نویسن فکر میکنن کامله ولی هر کسی کاملشو نمینویسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مجدد عزیزم فقط میخواستم بهت بگم اگه امکانش رو داری بیای تهران تحت نظر دکتر فاطمه رزاقی( البته ...

مرسی عزیزم ، حتما میام، شوهرم تازه مرخصی گرفته ، دو سه ماه دیگه ک باز بگیره میرم پیششون، کدومش مطبش خلوت تره و میشه راحت نوبت گرفت؟

من دو تا بارداری پوچ داشتم

بعدشم باردار نمیشدم

آی یو آی هم کردم‌منفی شد، منم نوبت میکرو گرفته بودم

آزمایشها رو دادم‌فهمیدم هم مشکل ایمنی دارم هم انعقادی هم کیفیت تخمکم پایینه ( dhea پایین)

تو چکاپ های معمول سالیانه همه چی همیشه کاملا اوکی بود 

ولی تازه فهمیدم ذخیره تخمدانمم کمه(۱)، اسپرم‌نرمال همسرمم یک درصد بود

ب لطف خدا البته طبیعی باردار شدم

کلی دارو مصرف کردم‌قبل‌و حین‌بارداری

تا خدا رو شکر بچه دار شدم

الانم دخترم دو ماهشه و سیزده سال از ازدواجم میگذره

( میگم هنوز حق نمیدی وسواس بگیرم سر سلامت بچه؟😂😉) البته شوخی میکنم من چون روزهای سختی گذروندم خودم، دوست دارم‌تا جاییکه میشه اگه‌کمکی از دستم بر بیاد دریغ نکنم

الانم ب نظرم اول این آزمایشها رو بده خدای نکرده مثل من کلی وقت و پول و جون و اعصاب هدر نکنی که مجدد باردار شی و زبونم لال احتمال پوچ شدن مجددش باشه

راستی سرچ کن حلوای میتی تو همین نی نی سایت

اینم خیلی خوبه

شوهرتم فقط مراکز معتبر ناباروری بفرست برا آزمایش

سوالی داشتی در خدمتم

2728
مرسی عزیزم ، حتما میام، شوهرم تازه مرخصی گرفته ، دو سه ماه دیگه ک باز بگیره میرم پیششون، کدومش مطبش ...

ببین‌من‌ مطب همشون رفتم

همشون معروفن‌و شلوغ

ولی وقتتو پیش بقیه تلف نکن

ب جز اینا‌مطب خیلیای دیگه هم‌رفتم

پاکروش مثلا‌نمیدونم شنیدی یا نه، اونم فکر کنم ایران‌نیس

محسن‌معینی هم تخصصشو داره که از ایران‌رفته

ولی نهایتا چهار سال پیش رزاقی رو انتخاب کردم اون‌موقع نسبتا خلوت تر بود و کلی وقت میذاشت

جدیدا شلوغ شده اونم

و اینکه قرار بود بره کانادا که خورد ب کرونا

میخوای بزنگ مطبش ببین برنامه ش چجوریه

بعد از اون بیتک‌طرازی کارش درسته ولی اخلاقش مثل رزاقی نیس

من دو تا بارداری پوچ داشتم بعدشم باردار نمیشدم آی یو آی هم کردم‌منفی شد، منم نوبت میکرو گرفته بودم ...

آخی عزیزم، سیزده سال، ببخشید واقعا من فکر کردم شما از اونایی هستی ک شب عروسیشون حامله میشن و حال یکی مثل منو درک نمیکنن، شما پیش کدوم دکتر رفتین ؟

تو اگه قراره دو سه ماه دیگه بیای از الان بزنگ‌نوبت بگیر ب نظرم همشون رو نوبت بگیر بعد تا اون موقع ت ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت، حتما همین کار رو میکنم، شاید قسمت بود این شب تاسوعا با شما آشنا بشم، انشاا...که خیر باشه برام

2738
آخی عزیزم، سیزده سال، ببخشید واقعا من فکر کردم شما از اونایی هستی ک شب عروسیشون حامله میشن و حال یکی ...

حالت رو درک میکنم چون خواهرشوهرم همینجوری حامله شد و هی ب من میگفت بچه نداری نمیفهمی ، من واقعا قصد بدی نداشتم یهو یاد اون افتادم‌ دیدم بد منظورم رو ادا کردم

من‌نهایتا با رزاقی ادامه دادم‌البته یه‌پسر چهار ساله دارم که اون  با رزاقی بود زایمانم، ولی سر دخترم خورد ب کرونا و از وسطهای بارداری دیگه دکتر نیومد مطب

شنیدم تازگی میاد دوباره مطبش  ولی قبلش حتما بپرس برنامه ش چیه وسطای راه ول‌نکنه بره‌کانادا دستت بمونه تو‌ پوست گردو

من ب جز زنان،  دکتر خون و ایمنی و روماتولوژی و همه چی رفتم

حتی این‌وسط مسطها یکی گفت‌لوپوس دارم، یکی گفت رحمت دو شاخه هر کی یه چیزی میگفت

خیلی روزای بدی بود انشالله برای شما زود زود میگذره

ممنونم عزیزم از راهنماییت، حتما همین کار رو میکنم، شاید قسمت بود این شب تاسوعا با شما آشنا بشم، انشا ...

قربونت برم‌هر موقع سوالی داشتی بپرس ب حق همین شب عزیز سال دیگه بچه یا تو شکمته یا بغلت

هزینه این آزمایشها چطوریه؟زیاده؟

تقریبا زیاده دیگه شاید کلا دو میلیون‌بشه

ولی خب برا من‌هزینه سقطام‌بیشتر بود برام 

یه عالم‌آزنایش بتا میدادم‌یه روز در میون

هی سونو میرفتم.هی ویزیت دکتر

بعدشم‌هزینه‌ ی سقط و باز سونو و ازمایش و دکتر و ...

من‌دو بار هم‌عکس‌رنگی انداختم

البته سازمان انتقال خون خیلی هزینه ی کمی میگیره برا آزمایشها

اگه هنوز این ازمایشها رو بگیره

یه پرس و جو بکن

تقریبا زیاده دیگه شاید کلا دو میلیون‌بشه ولی خب برا من‌هزینه سقطام‌بیشتر بود برام  یه عالم‌آز ...

ممنون عزیزم از لطفت، اگر به نتیجه رسیدم بهت خبر میدم انشاا...

2706