2737
2739
عنوان

داستان نازایی تا بارداری من

| مشاهده متن کامل بحث + 19177 بازدید | 119 پست
عزیزم انشاا...که تهران بشه فقط طب سوزنی هم حتما امتحان کن و اگر رفتی بگو طب سوزنی رو برای تقویت تخمد ...

استارتر جون من اولش مثل همه خیلی برات ذوق کردم وبعدش ناراحت شدم ولی واقعا تحسین میکنم روحیه تو ان شاءالله بهترین امانت خدا سالم وصالح روزیت بشه ...منم هفت ساله عروسی کردمو پنج ساله اقدامم اما نشده فعلا بخاطر شرایط اقتصادی نتونستم پیگیری مداوم داشته باشم به تازگی درمانو شروع کردم و منتظرم پریود بشم تا وقت عکس رنگی بگیرم ...ان شاءالله عیدانه عید غدیر برای هممون یه نی نی سالم و صالح باشه ....

استارتر جون من اولش مثل همه خیلی برات ذوق کردم وبعدش ناراحت شدم ولی واقعا تحسین میکنم روحیه تو ان شا ...

سلام دوست عزیزم، اگر تازه روند درمان رو شروع کردی چند تا توصیه که تجربه خودم هست برات دارم، اول اینکه کار خوبی میکنی عکس رنگی میگیری، یه تعداد از خانمها هستن که بعد از دوسه دوره دارو خوردن دکتر تازه یادش میاد که باید عکس رنگی بگیره، و تازه بعد از چند ماه و حتی چند سال معطلی تازه مشخص میشه که خانم از لحاظ تخمدان هیچ مشکلی نداره و لوله یا رحمش دچار چسبندگی و عفونت هستن و اونم گاهی با عکس رنگی باز میشه و اگر نشه با لاپارا حل میشه، پس عکس رنگی در اولویتت باشه، دوم اینکه همینطور که تو کامنت های قبلی به دوستان گفتم همزمان با روند درمانت به تغذیه ات حتما توجه کن، غذاهایی رو ک میدونی ضرر دارن تا حد امکان حذف کن، لبنیات نخور و سعی کن چیزای گرم بخوری، مثلا همین دارچین و زنجبیل که قیمت زیادی هم نداره تهیه کن و بریز تو چایی بخور یا عسل و سیاهدونه رو هر ۸ ساعت خودت و شوهرت بخورین حتما،یعنی از لحاظ تغذیه هر چقدر که خودت مهم باشی شوهرت دو برابر اهمیتش بیشتره، الان فصل اواکادو نیست ولی انبه هم میتونه خیلی عالی باشه براتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازمایش ویتامین دی رو اگر دکتر برات ننوشته ، حتما بگو بنویسه و چک کن ببین چنده و به دکتر هم یادآوری کن تا اگر نیازه برات قرص ویتامین دی رو بنویسه چون نقش اساسی در تولید تخمک با کیفیت داره، دیگه جونم برات بگه که اگه مشکل تیروئید نداری به جای اسیدفولیک یدوفولیک بخور، زینک پلاس و ویتامین ای ۲۰۰هم بگیر ، یه روز در میون هم خودت هم شوهرت بعد غذا بخورین، یعنی یه روز ای، روز بعد زینک، یادت باشه که اینا باید با شکم پر خورده بشن چون محلول در چربی هستن، بعد که دو سه ورق از اینا خوردی امگا۳۶۹ هم بخوری خوبه، البته اووابوست برای خانمها و فرتیل اید برای آقایون معجزه میکنه که هم سخت پیدا میشه  هم گرونه ، دوتاش دورو بر یه تومن میشه پس بهتره از روشهای ارزون تر و به صرفه تر شروع کنی تا انشاا...به نتیجه برسی، هر شب جای تخمدانهات و پایین شکم و کمرت رو با روغن سیاهدونه چرب کن، مخصوصا دوران پریودی

استارتر جون من اولش مثل همه خیلی برات ذوق کردم وبعدش ناراحت شدم ولی واقعا تحسین میکنم روحیه تو ان شا ...

اگر تونستی مثل من حتما طب سوزنی رو امتحان کن، چون خونرسانی به رحم رو افزایش میده و همچنین کمک میکنه که لقاح انجام بشه، ی چیز دیگه هم ک امروز شنیدم یکی از دوستان بعد از ۶ سال ناباروری با انجام همین کارها و بعد به تشخیص دکتر کریمی یزد  که گفته ایشون عفونت دارن و توصیه کرده که به مدت پنج شب بعد از پریود تو آب و شامپو بچه فیروز بشینه باردار شده، منم میخام این روش رو امتحان کنم چون گاهی ما عفونت داریم و متوجه نمیشیم، اینکار لااقل ضرر نداره، شما هم میتونی امتحانش کنی و در آخر اینکه تو این راه نباید خسته بشی، نباید ناامید بشی و باید صبر داشته باشی، صبر صبر صبر

امیدوارم موفق باشی دوست عزیزم و زود زود نی نی بیاد تو دلت ❤❤❤

2742
اگر تونستی مثل من حتما طب سوزنی رو امتحان کن، چون خونرسانی به رحم رو افزایش میده و همچنین کمک میکنه ...

خیلی خیلی ممنونم ازتوصیه های درست وبه جایی که دادی ..دکتر برام از کلی نوشته و اسید فولیک و ویتامین د رو دارم میخورم..فعلا همچنان دستمون زیاد باز نیست و تک تک مراحلو انجام میدیم ان شاءالله تو این ایام عید همگی دلا شاد بشه به وجود یه نی نی ناز ...ممنون از توجهت و راهنماییات 

آخ عزیزم کلی اشک ریختم انشالله خدا به زودی دامنتو سبز کنه به حق علی اصغر

مرسی عزیزم، ایشالا تو هم ماه آخر انتظارت باشه، ولی گفتم بخونی که بدونی این راه پر از حوادث پیش بینی نشده ای هست که هر لحظه ممکنه شوکه بشی پس باید قوی باشی وگرنه قبل از رسیدن به بچه خودت نابود میشی، نگفتم بخونی ک اشک بریزی عزیزم، روحیه ات رو حفظ کن و فقط امیدت به خدا باشه که کن فیکون میکنه

2740
[QUOTE=150172773]😭😭😭😭😭😭 چقدر غم انگیز بعد از هر سختی آسانی است، ناراحت نشو دوستم، ایشالا خدا ب ...

ان شاالله که خدا این ماه بهتون فرزند سالم و صالح بده

وقتی خوندم باردار شدید کلی با خوشحالیتون خوشحال شدم و اشک شوق ریختم. خودم منتظر بچه ام و سختی این انتظار رو درک میکنم. ولی وقتی گفتید پوچ بود کلی غصه خوردم براتون😔

و من به دعای آدمها و به معجزه حدیث کسا ایمان دارم....
ان شاالله که خدا این ماه بهتون فرزند سالم و صالح بده وقتی خوندم باردار شدید کلی با خوشحالیتون خوشحا ...

اصن اون لحظه ای ک اولین بار رو تخت سونوگرافی خوابیدم بعد اون همه انتظار و سختی بهم گفت ساک حاملگی خالیه، احساس کردم همه چی شوخیه، دارم خواب میبینم، قبلش فقط تو فیلمها و داستانا می دیدم یکی اینجوری شوکه بشه، من تا یه قدمی ای وی اف پیش رفته بودم، گفتم خدایا حکمتت رو شکر، چرا از اون راه دور برم گردوندی،با خودم گفتم روزگار با من بازیش گرفته، قبل اون نمیدونستم ساک حاملگی خالی یا همون حاملگی پوچ هم وجود داره، یعنی هیچکس از اطرافیانم باور نمیکردن ولی خب بازم گفتم خدایا شکرت، بالاخره دیده بودم کسایی رو ک بچه نه ماهشون رو روز زایمان از دست داده بودن و قطعا عذابی ک من می کشیدم در مقابل عذابی ک یه مادر بعد نه ماه انتظار میکشه و بعدشم ی بچه مرده می ذارن تو بغلش هیچی نبود

آره، یه روز که حالش خیلی بد بود ، من جلوی بیمارستان با ساک خالی که تو شکمم بود و میدونستم ب زودی بای ...

عزیزم ان شاء الله هرچی خیر صلاحتون هست پیش بیاد😘❤️ 

منم سپردم به خودش 😔❤️

شاید منم داستانم رو بنویسم 

حتما لینکش رو میفرستم براتون 

2706