2733
2734

سلام

دختر عمه من نظام قدیمی هستن و ده سال پیش دیپلم گرفتن و دانشگاه رفتن  امسال می خوان دوباره کنکور بدن ٠ برای تایید سوابقق تحصیلی که وارد لینک سنجش میشه میگه براساس داده های حاصل از اموزش و پرورش این فرد به عنوان فارغرغ التحصیل شناختهخته نشده درخواست تاییده تحصیلی هم داد اما تغییری نکرد شما داوطلب کنکوری که نظام قدیمی باشه و امسال بخواد کنکور بده نمی شناسید ازش سوال کنید؟؟

مادرم بیماره . میشه برای سلامتیشون دعا کنید

چرا گذاشته روز آخر خب واقعا من پشت کنکور هستم ولی نظام جدید فردا بره آموزش پرورش شاید درست بشه احتمال اینکه یه کم تمدید کنن هم هست ولی واقعا بی خیال بوده

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
چرا گذاشته روز آخر خب واقعا من پشت کنکور هستم ولی نظام جدید فردا بره آموزش پرورش شاید درست بشه احتما ...

نه  همون روز دوم من براش تاییدیه تحصیلی گرفتم حتی روز بعدش اموزش پرورش هم رفته ولی گفتن پروسه تاییدیه تحصیلی چند روز طول می کشه ٠تاپیک گذاشتم ببینم نظام قدیمی ها  که درخواست تاییدیه تحصیلی دادن بعد از چند روز تاییدیه تحصیلیشون اومده

مادرم بیماره . میشه برای سلامتیشون دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه  همون روز دوم من براش تاییدیه تحصیلی گرفتم حتی روز بعدش اموزش پرورش هم رفته ولی گفتن پروسه ت ...

اگه هنوز نیومده بره دیگه واقعا آموزش پرورش فردا حواسم نبود امروز تعطیله حالا که تا سه شنبه تمدید شد انشالله درست میشه

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
2742