2737
2734
عنوان

وقتی حالتون بده چجور خودتون وآروم میکنید؟؟💔

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با عشقم صحبت میکنم

ارع یروزی دوست ک بودیم ارومم میکرد 

الان فقط فرارازدستش 

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...
2740

از نوع فلسفی:)به گذشتم نگا میکنم که چجوری سختیایه گذشته گذشت پس اینم میگذره

از نوع فیزیکی:)یه کار عجیب میکنم و واقعا جواب میده

مثلا یه پارچ ابو یه نفس سرمیکشم یا نوشابه رو 

یا میرم زیره دوشه حموم کاکائو میخورم 

یا پاهامو از ارتفاعه خیلی زیاد ایزوون میکنم 

اینکارا بلاعث میشه ذهنم بترسه پشماش بریزه دیگه نرینه تو حالم 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

کاغذ و خودکار برمیدارم و از هرچی که ناراحتم مینویسم و مینویسم تا میبینم چندتا کاغذ رو پر کردم بعد همروخط خطی و پاره میکنم و میریزم دور ، خییلی سبک میشم 

لطفا برای بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرستید ممنونم
ارع یروزی دوست ک بودیم ارومم میکرد  الان فقط فرارازدستش

امضات خیلیییییی قشنگه

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
از نوع فلسفی:)به گذشتم نگا میکنم که چجوری سختیایه گذشته گذشت پس اینم میگذره از نوع فیزیکی:)یه کار ع ...

رسما دیوونه ای 😂 ولی امتحان میکنم

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...
چه جالب !!مثلا چی؟

شاد باشه هرچی‌ باشه یه چی رقص داشته باشه با هندسفری میزارم اگم تنها باشم میرقصم.هر چی خودتو بزنی ب غم بدتره باید یه جوری‌ خودتو از حال غم دور کنی