2733
2734
عنوان

وقتی حالتون بده چجور خودتون وآروم میکنید؟؟💔

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 69 پست
وای دلم خواست اینکارا که گفتی😂😂😂😂

این چرتو پرتا که هست میگن مدیتیشن ارامش اهنگه ملایم نم فلان

هیچکدوم به هیچ دردی نمیخورن راه حله منو امتحان کن😂

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوابم. هی میخوابم تا روزها زودتر بگذره. ولی تو روح کار کردن که صبحا ادمو از تخت میکشه بیرون.

منم عاشق خوابیدنم بهتر از هر تفریحی کیف میده البته اگه گوشی وزنگ در بزاره

2731
خخخخ دیوونه اس منم 

من سسخلم سسخل منم😂

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
عاشق راهکارات شدمممم😄😄😄 ولی من فقط باید گریه کنم 

گریه هیچ گلی نیست 

سبکم نمیکنه ادمو همش تلقینه فقط حاله ادم بدتر میشه 

من همیشه بعده گریه سردرد وحشتناک میگرم دنبال ایده ی تازه ای میگشتم که یافتم😂

2738
منم عاشق خوابیدنم بهتر از هر تفریحی کیف میده البته اگه گوشی وزنگ در بزاره

من جواب نمیدم هرکی پشت در باشه یا پشت خط مهم نیست. بازم جواب نمیدم

کاری ندارم کجایی چه میکنی.... بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود.
این چرتو پرتا که هست میگن مدیتیشن ارامش اهنگه ملایم نم فلان هیچکدوم به هیچ دردی نمیخورن راه حله منو ...

باشه🤣🤣😂👍👍

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت