2737
2734
اینا فکر می کنن دولتی خوبه چون حقوق داره خوب اونم خودت میتونی بیمه کنی آخر عمری حقوق بگیری 😒 تازه ب ...

بیشتر فکر میکنم چیزی رو که عادت دارن بهش ترجیه میدن

در صورتی که همه نمیتونن باـحقوق کارمندی بسازن و زندگی کنن....مگه اینکه رتبه بالایی داشته باشن با حقوق عالی که اونم همه ندارن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
دولتي هم اصلا شركت هاي خصوصي درامدشون خوبه بعدم كار  غير كارمندي كه فقط مغازه داري نيست طرف ...

من تو دانشگاه به قول شما تاپ درس خوندم ولی نمیدونم باید کجا برم جذب شم و بیکارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بیشتر فکر میکنم چیزی رو که عادت دارن بهش ترجیه میدن در صورتی که همه نمیتونن باـحقوق کارمندی بسازن و ...

تو ایران حتی کآرمند عالی رتبه ام حقوقش اندازه کار آزاد نیست با آزاد بیشتر از اونا درآمد داره 😁

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
مغازه كه اصلا اينهمه درس نخونديم بره پشت دخل وايسه

پسر عموی مامانم اوایل فروشگاه لوازم خانگی داشت که خودش میرفت مستقیم از چین بهترین جنس هاشو وارد میکرد ولی بعد ۱۰سال بخاطر تحریم ها بست وفروشگاه مواد غذایی باز کرد 

رشته عمران خونده بود تو بهترین دانشگاه تو شهرمون گفتن بیاشهردار شو نرفت 

عزیزم چرا میگی حقوقش کمه؟؟؟؟حقوق راننده ماشین که هرماه چهار پنج تومان هست ،،،خرجشون هم میخورن،،،،، ...

نه سه ملیونو هفتصدمیدن اگه بیشترازچهارتا بار ببره براهرکدوم ازبار ها دویست تومن اضافه میده ولی نمی ارزه به اینکه ماهی چهارپنج روزخونه باشه وتو اواره خونه پدرشوهرو خونواده ات بشی

2740
صد درصد آزاد. شغل آزادم داره شوهرم، درسته دوندگیش بیشتر از دولتیه بعضی موقعا دیر میاد خونه ولی ارزش ...

دقیقا

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
به راننده ایتقدرمیدن نه شاگرد شاگردماهی۲تومنه عزیزم

خب اون خانوم گفت شوهرم راننده اس،،،

اگه شاگرد هم باشه باز دو تومان بد نیست(چون شاگرد کارش سخت نیست که،،،،رانندکی هم زیاد نمیکنه که چون گواهینامه نداره)

نه سه ملیونو هفتصدمیدن اگه بیشترازچهارتا بار ببره براهرکدوم ازبار ها دویست تومن اضافه میده ولی نمی ا ...

حق داری 

راننده ماشین سنگین بودن خیلی سخته

خدا قوت بده بهشون

من نميدونم همسر شما چي خوندن ولي من و همسرم هم رشته ايم هردومونم داريم تو كار مرتبط با رشته مون كار ...

خدارو شکر.همسر منم‌بی ارتباط نیست.مشکلش فساد تو ادارات هستش.کلا گفتم همه از چیزی که خوندن استفاده نمیکنن

پست دخل واينميستناااا 😄😄😄 اونا سرمايه دارن سرما يه شونو ميبرن تو بوتيك و رستوران و.... خيلي فرق ...

یه مثالش شاهرخ استخری 

همه ی کسایی که مغازه میزنن سرمایشونو خوابوندن اونجا دیگه😁و مطمئن باش هیچ کس کمتر از لیسانس نداره ولی به ناچار و اجبار از بیکاری ای که موج میزنه به قول شما پشت دخله😂

2706