2752
2734
کسب که از شغل ازاد بهچمغازه چند میلیاری رسیده چی؟؟؟ که روز به روزم قیمتش میره بالا؟؟؟؟

اینا فکر می کنن دولتی خوبه چون حقوق داره خوب اونم خودت میتونی بیمه کنی آخر عمری حقوق بگیری 😒 تازه بیشتر از کارمندم بهت میدن 😊 بخاطر اینکه بیشتر ریختی 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آخه هر کدوم بستگی داره دقیقا چه شغلی باشه ولی من ترجیح دولتی هست شاید در امدش کم تر باشه ولی ثابت دغدغه فکری برای چک و ... هم نداری.معمولا شغل ای آزاد دائم چک باید پاس کنن مبلغ ای زیاد هم ذهن خودشون درگیر و هم خانواده دیر و زود و ....خیلی هاشون هن تایم کارشون از صبح بعد نماز تا 11/12 شب.مسافرتم کم.هرچی هم پول در میاری به جای این که تو زندگی خرج بشه همش سرمایه باید بشه،در واقع به درد وارث میخوره نه خود ادم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

صد درصد آزاد. شغل آزادم داره شوهرم، درسته دوندگیش بیشتر از دولتیه بعضی موقعا دیر میاد خونه ولی ارزش داره، خرجا خیلی وحشتناکه کسی با شغل دولتی به هیچ جا نمیرسه مگر اون بالا بالاها مدیری چیزی.

هیچ مزایایی هم نداره دولتی جز یه بیمه. ما الان خودمون رو آزاد بیمه کردیم،ماهی۳۰۰میدیم. اگه بحث بازنشستگیه که اینجوری هم میشه بازنشسته شد فرقی نمیکنه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
مغازه كه اصلا اينهمه درس نخونديم بره پشت دخل وايسه

دیدگاهتون در صورتی درسته که استعداد و تواناییهای فرد تو جای درست استفاده بشه.وگرنه وقت این هنه کار و تحصیلات غیر مرتبط وجود داره.تحصیلات چه فایده.الان همسر من ارشد دانشگاهدتهران داره.دکترا هم شرکت کرده ولی همش منتظر هست ببینه کی میتونه استعفا بده بره یه مغازه بزنه برای خودش باشه

نه عزیزم من خودمومیگم راننده ماشین سنگینه ماشینم مال خودش نیست وغیراز این کار کار دیگه ای نمیتونه بک ...

عزیزم چرا میگی حقوقش کمه؟؟؟؟حقوق راننده ماشین که هرماه چهار پنج تومان هست ،،،خرجشون هم میخورن،،،،،

شوهر دوست من راننده اس

ولی البته که کارشون سخته و نسبت به حقوقشون خیلی کمه و خیلی زحمت زیادی و بی خوابی میکشن

،،،ولی خب باز بد نیست ماهی پنج ملیون

دیدگاهتون در صورتی درسته که استعداد و تواناییهای فرد تو جای درست استفاده بشه.وگرنه وقت این هنه کار و ...

من نميدونم همسر شما چي خوندن

ولي من و همسرم هم رشته ايم هردومونم داريم تو كار مرتبط با رشته مون كار ميكنيم، راضي هم هستيم 

جاي پيشرفت هم خيييلي داريم