2737
2734
عنوان

آقا کنکور چی شد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 189 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بر گزار میشه

چاره دیگه ای نیست

قرار نیست در چند ماه آتی وضعیت کرونا بهتر بشه

و اینطوری حق اونای که خیلی تلاش کردند ضایع میشه 

چون هیچ راهکاری برای تخصیص صندلی های دانشگاه به داوطلبین وجود نداره 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
واقعا چرا نمیفهمن یا نمی تونن بفهمن که چهارساعت با ماسک نمیشه نشست؟

ماها که عینکیم🤓🤓بخدا بخار میکنه بعدم من ضعف میکنم سر جلسه

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊

قرارشد ۸۰۰۰ هزار ورزشگاه در اختیار وزارت بهداشت قرار بدن با فضای بیشتر برگزار کنن

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2738
من داداشم‌کنکوریه خودش ک میگخ برگزار باشع ای کاش ما راضی نیستیم... ب شماره ۳۰۰۰۰۱۲۳۴ عدد ۲ رو بزن ا ...

بهش بگو با ماسک و بدون مصرف قند و... کاراییت میاد پایین زحمات حیف میشه بچه ها صلوات بفرستین خدا دلش رحم بیاد به حال دخترا!با 60 لایه لباس و ماسک

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
قرارشد ۸۰۰۰ هزار ورزشگاه در اختیار وزارت بهداشت قرار بدن با فضای بیشتر برگزار کنن

یعنی تعویق بی تعویق؟؟؟

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊
بهش بگو با ماسک و بدون مصرف قند و... کاراییت میاد پایین زحمات حیف میشه بچه ها صلوات بفرستین خدا دلش ...

تازه اون بدبختی که پریودم هست بدبختیش بیشتره

2706