2737
2734
عنوان

بسلامتی من هم کرونا گرفتم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 62 پست
یا خدا اخه واسخ شوهرم اینا از شرکتشون همه رو بردن شاید تخفیف دادن

ب احتمال زیاد ۵۰ درصد هزینه رو خود شرکت پرداخت کرده 

اره بابا خیلی زیاده ادم جرات نمیکنه بخاطر قیمتاشون کرونا بگیره البته خدا نکنه ولی کلی میگم ادم نمیتونه یه سرفه کنه

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما گرفتیم اصلا بیرون نمی رفتیم شوهرم از سر کار برامون اورد گرفتیم حتی خانواده هامون نذاشتیم بیان پیش ...

شوهرت رعایت میکرد؟

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
برای هرکس یه جوره من شوهرعمم گرفت فقط سرش درد میکرد تو شرکت ازش آز گرفتن مثبت بود

اره واقعا مث شوهرم گلو درد داشت و بدن درد در صورتی که من از شوهرم گرفته بودم سر درد شدید در حدی که راه می رفتم سرم تیرومی کشید میخواست منفجر بشه با بدن درد و قفسه سینه ام تیر می‌کشید البته فکر کنم قلبم بود و شبها تب من شدید تر از شوهرم بودم ولی بخاطر بچه هام سر پا بودم و اونها رو می رسیدم ولی شوهرم بهتر استراحت میکرد و زودتر خوب شد با استراحت واقعا ادم زودتر خوب می شه و بدون استرس 

2731

متاسفانه خانواده دایی من همه از نوه ش گرفتن

عروس داییم دخترشو همش میبرد خونه پدرش

که اونام اصلا اعتقاد ندارن به کرونا و از شمال اومده بودن

این بچه گرفته بود

دو ساعت توی پا ک با دایی من بود

و تمام

کل خانواده داییم گرفتن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اره واقعا مث شوهرم گلو درد داشت و بدن درد در صورتی که من از شوهرم گرفته بودم سر درد شدید در حدی که ر ...

حالا ببین چطوری منتقل شده الله علم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
اره شدیده دوروزه مدام سرفه. گرفتگی بینی. نفهمیدن مزه. تب. لرز .مثل سرماخوردپی فقط عطسه نمیکنم.  ...

ببین منم گرفتم دمنوش چینی روزی ۳ لیوان میخورم روزی دو فلاسک چای کمرنگ میخورم قرص جوشان ویتامین سی حتما بخور گوجه کبابی بخور

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
شوهرت رعایت میکرد؟

اره بنده خدا همه اش با ماسک و دستکش بود ولی پدر شوهرم یکروز اومد خونه مون فک کنم از اون گرفتیم ولی پدر شوهرم به روی خودش نمیاره اگه مریض هم باشه نمیدونم شاید من دارم بد برداشت می کنم 

2738
اره بنده خدا همه اش با ماسک و دستکش بود ولی پدر شوهرم یکروز اومد خونه مون فک کنم از اون گرفتیم ولی پ ...

کسی که رعایت کنه نمیگیره شاید اون گرفته نگفته

کسی که رعایت کنه نمیگیره شاید اون گرفته نگفته

اره منم همینو دارم میگم قبلا انفلانزا بود پدرشوهرم اصلا رعایت نمی کرد ولی همین صرفه ها که میزد من بچه کوچک داشتم بهش میگفتم مریضی بیا بهت دارو بدم میگفت نه من چیزیم نیست یه سرما خوردگی ساده است وبه شوهرم کخ میگفتم شوهرم مجبورش میکرد دارو استفاده کنخ بخاطر پسرم بعدچند روز که خونه مون می‌موند میرفت خونه شون یک شهر دیگه است من که تمیز کاری میکردم میدیدم قرص ها رو انداخته زیر فرش یا پشت مبل ها انداخته اصلا به دارو اعتقادنداره تو عمرش مریض نشده ماشالله بدنش خوبه به این مریضها من انفلانزا اصلا اهمیت نمیده در صورتی که الان ماشالله ۷۰ سالشه 

بنظرم بمون تو خونه و خودت قرنطینه کن میخوای از دکتراهم بپرس دوا و داروش چیه...متاسفانه توی بیمارستان فقط وضعت خراب تر میشه انشالله زود خوب بشی مجبور نشی بری بیمارستان

منم امروز نوبت دکتر داشتم تو آسانسور با یه بچه ای بودم بچهه گلوش درد میکرد صداش گرفته بود فقط دارم دعا دعا میکنم چیزی به من منتقل نکرده باشه😑.کاشکی از پله ها رفته بودم😒

اره منم همینو دارم میگم قبلا انفلانزا بود پدرشوهرم اصلا رعایت نمی کرد ولی همین صرفه ها که میزد من بچ ...

حتما اون گرفته میگی رعایت هم نمیکرده

بنده خدا از کجا بیاره 1تومن هزینه کنه اون روز دکتره خودش می‌گفت هرکس بره دکتر نداشته باشه هم میگیره ...

خوب حالش بده

اگه دیر بره

همه ریه شو کرونا بگیره چی

اون واسه وقتی که علایم کمه یا خال خیلی بد نیست

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خوب حالش بده اگه دیر بره همه ریه شو کرونا بگیره چی اون واسه وقتی که علایم کمه یا خال خیلی بد نیست

آخه الان میگن نفس تنگی داشتید بیاید این علائم معمولی شه

2706