2737
2734
عنوان

بسلامتی من هم کرونا گرفتم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 62 پست
هزینه های کرونا خیلی بالاس. چن شب پیشا مصاحبه کرده بودن چون بیمارستان دولتی پره مجبورن برن خصوصی. هز ...

اره متاسفانه دوست من گرفته شدید بیمارستان بستریه حالش وخیم بود چند تا امپول گرفتن واسش ۵۰ مبلیون هزینه اش بود ولیدهنوز از کما در نیومده معلوم نیست خوب بشه یا نه براش دعا کنید

هزینه های کرونا خیلی بالاس. چن شب پیشا مصاحبه کرده بودن چون بیمارستان دولتی پره مجبورن برن خصوصی. هز ...

بمون تو خونه اگه تنگی نفس گرفتی برو دکتر فقط دوای دردش استامینوفن تب و بدن درد باید بگذره هیچ دوایی نداره تو خونه ماسک بزن خودتو هم قرنطینه کن همین 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵۰۰ تومن پول ازمایش حلق بینیه

شوهرم دو هفته پیش داد 360لیماریتان فرهیختگان خصوصیه

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
2731
ن عزیزم آنتی بادی از قبل و بعد کرونا مشخص میکنه نوع انزیم های خون و میکروب خون و تعیین میکنه 

ولله دکتر اون روز توی لایو میگفت بعد از خوب شدن کامل و تموم شدن کامل علایم تست انتی بادی بدید

که ببینید چقدر توی بدنتون هست

و اصلا راه درست تشخیص نیست

خواستی پیج دکتره رو هم بذارم

فوق تخصص هست

توی امریکا

معاون بهداشت خودمونم گفت

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
نشانه هات چی بودش؟

ما خودمون گرفتیم ولی شدید نبود بنظر من ازمایش هم نمیخواد اگه میتونی عسل با سیاه دانه بخور بعد سیر داخل غذاهات استفاده کن اویشن و زنجبیل دم کن بخور اب زیاد استفاده کن انشالله زود خوب می شی

مادر شوهر من هفته پیش بیمارستان تریتا ۵۰۰ داد 

هرجا یه قیمته نریتا همبن بغله اتوبانه

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
2740

هرکس گرفت بمونه تو خونه تروخدا بیرون نرید رعایت کنید وگرنه قربانی میشید 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
بله اونجا رفت البته ازمایش خونم گرفت کلا رو هم شد ۶۷۰

یا خدا اخه واسخ شوهرم اینا از شرکتشون همه رو بردن شاید تخفیف دادن

والا من اینجور شنیدم  هرکسی یه نوع ربطی میدش🤘😂

من ربطی ندادم

فقط حرف دکتر رو گفتم

این تست و کلا تست‌های خون تشخیصی نیستن

فقط و فقط واسه آمار هستن و تحقیقات و اینکه کسی بخواد پلاسما اهدا کنه

و یا برای قطع زنجیره ابتلا در یک خانواده

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

برای هرکس یه جوره من شوهرعمم گرفت فقط سرش درد میکرد تو شرکت ازش آز گرفتن مثبت بود

هرکس گرفت بمونه تو خونه تروخدا بیرون نرید رعایت کنید وگرنه قربانی میشید 

ما گرفتیم اصلا بیرون نمی رفتیم شوهرم از سر کار برامون اورد گرفتیم حتی خانواده هامون نذاشتیم بیان پیشمون کمک کنن خودمون کارهامون کردیم الانم که خوب شدیم همش میگم نکنه دوباره شوهرم از سرکارش مبتلا بشه 

2706