2737
2739
عنوان

بسلامتی من هم کرونا گرفتم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 62 پست

خدايا شر اين بيماري رو بكن 

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علامتی شدیده؟

اره شدیده

دوروزه مدام سرفه. گرفتگی بینی. نفهمیدن مزه. تب. لرز .مثل سرماخوردپی فقط عطسه نمیکنم. 

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
یه ازمایش آنتی بادی و ی آزمایش از ته حلق و بینی یسری نکات و قرنطینه تو خونه  اگ زودتر اقدام ...

انتی بادی برای ۱۵ روز بعد از بهبودی هست

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
اره شدیده دوروزه مدام سرفه. گرفتگی بینی. نفهمیدن مزه. تب. لرز .مثل سرماخوردپی فقط عطسه نمیکنم.  ...

پس حتما برو دکتر

حتما

برات آزمایش سواپ بینی مینویسه

اگه مثبت بشه حتما حتما الزاما از ریه هات عکس میگیرن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بمون تو خونه خودت خوب میشی برای هرکس فرق می‌کنه علائم یکی از عمه هام باردار بود گرفت خوب شد اصلا تست هم نداد فقط استا مینوفین بخور 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738
عجب بابا مگ سر گردنس؟

هزینه های کرونا خیلی بالاس. چن شب پیشا مصاحبه کرده بودن چون بیمارستان دولتی پره مجبورن برن خصوصی. هزینه هر امپول مثلا ده ملیونه یه مرده میگف باید تا حالا حداقل هفتاد م بدم

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
هزینه های کرونا خیلی بالاس. چن شب پیشا مصاحبه کرده بودن چون بیمارستان دولتی پره مجبورن برن خصوصی. هز ...

خدايا 😞

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
پس حتما برو دکتر حتما برات آزمایش سواپ بینی مینویسه اگه مثبت بشه حتما حتما الزاما از ریه هات عکس ...

بنده خدا از کجا بیاره 1تومن هزینه کنه اون روز دکتره خودش می‌گفت هرکس بره دکتر نداشته باشه هم میگیره تنها راهکار بمون تو خونه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706