2737
2734
عنوان

کرونا و دستگاه تنفسی

1287 بازدید | 15 پست

کسایی ک خودشون یا نزدیکانشون کرونا گرفتن و مجبور ب استفاده از دستگاه تنفسی توی خونه بودن ...میشه راهنماییم کنید ..پدرم کرونا گرفته ...سه روزم بیمارستان بستری بوده ..تست اکسیژن گرفتن ..گفتن خوبه مرخصش کردن .ولی الان تو خونه تنگی نفس داره  قبلن قلبشو عمل کرده .باعث شده نفس کشیدنش سختره شه ....باید براش دستگاه اکسیژن تهیه کنیم ..لطفا اطلاع دارین بگید از کجا گرفتین ..چ مارکی خوبه و قیمتش چنده؟خریدنش بهتره یا اجاره کردن؟

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید

عزیزم برید بیمارستانی که بثتری بودن،،معاینه بشن بهتون کپسول میدن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داروی امام کاظم براش تهیه کنید از جای معتبر انشالله بهتر میشن

اتفاقا امروز خریدم .ممنون عزیز 

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
عزیزم برید بیمارستانی که بثتری بودن،،معاینه بشن بهتون کپسول میدن

دیروز مرخص شده ...سخته براش رفت و آمد ..تو اشناهاتون دیدن ک کپسول بدن؟

دیروز مرخص شده ...سخته براش رفت و آمد ..تو اشناهاتون دیدن ک کپسول بدن؟

بیمارستان ما کپسول میده به مریضایی که نیاز دارن

خودتون برید بپرسید شاید بخشنامه نباشه و فقط بیمارستان ما بده اما خوب ما اینکار میکنیم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
بیمارستان ما کپسول میده به مریضایی که نیاز دارن خودتون برید بپرسید شاید بخشنامه نباشه و فقط بیمارست ...

ممنونم ازتون ..چشم حتما پیگیر میشم

بیمارستان ما کپسول میده به مریضایی که نیاز دارن خودتون برید بپرسید شاید بخشنامه نباشه و فقط بیمارست ...

ببخشید شما در مورد این بیماری اطلاعاتی دارین ؟ اخه تو بیمارستان نگفتن ک تغذیش چجوری باشه 

ببخشید شما در مورد این بیماری اطلاعاتی دارین ؟ اخه تو بیمارستان نگفتن ک تغذیش چجوری باشه

کلا گریجات بهشون بدید،،

اب و زنجبیل خیلی خوبه عالیه 

سوپ گندم درست کنید جای اب عرق یونجه بریزید برای پختش

حداقل روزی ۱۲ لیوان مایعات بخورن

اب و چای ابمیوه

هندونه سرده اصلا بهشون ندید

کلا گریجات بهشون بدید،، اب و زنجبیل خیلی خوبه عالیه  سوپ گندم درست کنید جای اب عرق یونجه بریز ...

ممنون عزیزم 

ببخشید دستگاه اکسیژن چی خریدید و چند می شه به ننم بگید همسرم سخت نفس می کشه. از کجا خریدید

سلام ببخشید من الان وارد سایت شدم امیدوارم حار همسرتون خوب شده باشه