2733
2734
سلام متاسفم برای اتفاقی که پیش افتاده منم چند روز پیش سقط داشتم واقعا دردناکه ضربه ی روحی سخت تره ...

عزیزم ممنونم. من هنوز سقط نکردم نمیدونم بعد سقط چجوری میشم. ازتون کامل دفع شد؟

عزیزم ممنونم. من هنوز سقط نکردم نمیدونم بعد سقط چجوری میشم. ازتون کامل دفع شد؟

اره کامل دفع شد

ولی قرص لخته لخته میاد بیرون ممکنه بمونه

سونوهاتو ببر عطاری بگو داروی سقط خوب میخوام

واسه من که چهار تا قرص هیچ کاری نکرد

قـــلــبـمان برای هم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۵ عدد متیل ارگونوین مینو تهیه کنید، و یک ورق سفالکسین ۵۰۰ متیل هر ۸ساعت سفالکسین هر ۶ ساعت ...

وقتی خونریزی تموم شد اینارو باید استفاده کرد یا فردای سقط؟؟؟؟؟

♥️💞زندگی مثل آب توی لیوانه ترک خورده  میمونه...بخوری تموم میشه نخوری حروم میشه....از زندگیت لذت ببر چون در هر صورت تموم میشه....
2728

اول اینکه متاسفم عزیزم😔خیلی حس بدیه متاسفانه منم ۲۰ روز پیش این تجربه تلخ و داشتم😭

مال منم ۹ هفته بود😔 تو ان تی فهمیدم 

من تحمل نداشتم صبر کنم رفتم بیمارستان با قرص سقط کردم الانم هنوز خونریزی دارم 

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️
سلام متاسفم برای اتفاقی که پیش افتاده منم چند روز پیش سقط داشتم واقعا دردناکه ضربه ی روحی سخت تره ...

سلام عزیزم متاسفم واسه سقطتون میشه بپرسم چه داروویی از عطاری گرفتین؟

2740
اول اینکه متاسفم عزیزم😔خیلی حس بدیه متاسفانه منم ۲۰ روز پیش این تجربه تلخ و داشتم😭 مال منم ۹ هفته ...

مریی عزیزم😔 منم تو ان تی بهم گفتم که قلبش ایستاده. من بدون دارو سقط شد .امیدوارم کامل اومده باشه. حالتون خوبه الان؟

مریی عزیزم😔 منم تو ان تی بهم گفتم که قلبش ایستاده. من بدون دارو سقط شد .امیدوارم کامل اومده باشه. ح ...

ايشالا به زودي باردار ميشيم😍اره الان خوبم يكم احساس ميكنم خيلي كم خون شدم ولي قرص اهن دارم ميخورم و خودمو تقويت ميكنم سعي ميكنم چيزاي سرد نخورم بيشتر گرميجات ميخورم شيره انگور.گردو.سياه دونه عسل اينارو بخور حتما

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

تجربه شما رو تو ماه چهارم داشتم بخون تاپیکمو

البته من هیچی نخوردم چون تا لحظه ی آخر امید معجزه داشتم

ولی الان الحمدلله روزای آخر بارداری بعدیمم نگران نباش خدا برات جبران میکنه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
خداروشکر.  قرص آهن و دکتر بهتون داد؟؟

بله عزیزم ففول داده با قرص روکین