2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای جان😔😔😔چقدر بد

عزیزم درکت میکنم با اینکه من از روی اجبار پسر خودمو خودم سقط کردم ولی حس و حالتو درک میکنم

دمنوشایی که توی نظر بعدی میزارم واست رو حتمااااا دم کن و مثل دمنوش بخور

قشنگگگگ رحمتو پاکسازی میکنه

اگه تونستی قرص متیل ارگونوین مینو هم بخر بخور برای پاکسازی رحمه

و همچنین سفالکسین ۲۰۰ هم بخر تا یک هفته بنداز که عفونت نکنی یوقت خدایی نکرده

عزیزم خیلی متاسفم 😔خدا دلت و آروم کنه... 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
ای جان😔😔😔چقدر بد عزیزم درکت میکنم با اینکه من از روی اجبار پسر خودمو خودم سقط کردم ولی حس و حالت ...

ای وای مگه چند وقتش بود که فهمیدی پسره☹🥺🥺🥺

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

۱۵ عدد متیل ارگونوین مینو تهیه کنید، و یک ورق سفالکسین ۵۰۰

متیل هر ۸ساعت

سفالکسین هر ۶ ساعت

به همراه دمنوش طبع گرم( شمع فلوس را با گیاه کاکوتی) بصورت جوشانده مصرف کنید، برای پاکسازی رحم فوق العاده هست.

مریم گلی و بومادران هم بصورت مخلوط تهیه کنید

این نسخه ای بود که پزشک من واسم پیچیده بود عزیزم😘😘😘برای پاکسازی رحم بعد از سقط

فقط اوووووول برو مطمئن شو که سقط شده و امیدی نیست😔

2740
۱۵ عدد متیل ارگونوین مینو تهیه کنید، و یک ورق سفالکسین ۵۰۰ متیل هر ۸ساعت سفالکسین هر ۶ ساعت ...

من همه این دمنوش ها خوردم ولی اصلا هیچ خونی ازم نمیومد مزه اش مثل زهر مار بود چند بار خوردم دیدم فایده نداره دیگه نخوردم . معمولا دکترا میگن یه ماه صبر کن خودش می افته ولی مال من نمی افتاد ولی تا اوت قرص رو خوردم زود دفع شد .مال منم ۹ هفته بود خیلی راحت  و بدون هیچ دردی دفع شد

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد