2737
2734
گفت اگه قرص بدم جنین و تیکه میکنه واسه این کامل نمیاد،خودش سقط بشه کامل میاد کمتر اذیت میشی

والا من قرص خوردم اتفاقا اصلا هم تیکه تیکه نیومد .یه تیکه و کامل اومد یه چیزی اندازه توپ پینگ پونگ ازم افتاد بیرون گرد و سالم . 

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودش سقط شد بقایا موند الانم باز باید برم ببینم دفع شده از خدا میخام اگه قرار به موندنش نیس آسون ...

ای جانم. کاش دلیلش معلوم بود ادم بیشتر مراقب بود. انشاالله به زودی جفتمون نی نی خوشگل میاریم

نه اصلا این کار رو نکن به منم از این حرفا زیاد زدن ۳ سال عمرم حروم شد . تو بگو من میخوان پیگیری کنم ...

خداروشکر . دلیلش چی بود؟؟ خودش سقط شد یا قلبش ایستاد؟

2728
مرسی عزیزم. دقیقا روحیم خیلی بده

خدا بعده هر سختی آسانی قرار داده ببین من اون موقع آهن چرا رو گوش میکردم که دختر عمم گفت آهن خدا بزرگه رو گوش کن و آرم شی 

من به این نتیجه رسیدم بعده سه سال که هر چیزی یه حکمت داره

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
خدا بعده هر سختی آسانی قرار داده ببین من اون موقع آهن چرا رو گوش میکردم که دختر عمم گفت آهن خدا بزرگ ...

آهنگ

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

ببین بعده این یه چکاب کامل بده و سریع بعد از این که جون گرفتی بار دار شو که بعدا سخت نشه مثله ماله من

2738
خداروشکر . دلیلش چی بود؟؟ خودش سقط شد یا قلبش ایستاد؟

مال من هر دفعه قلبش تشکیل میشد و تو سونو هم میدیدمش ولی دفعه بعد که میرفتم دکتر وقتی سونو میکرد میگفت قلبش نمیزنه سقط شده .معمولا وقتی میفهمیدم که حدود ۲ هفته از مردنش گذشته بود و من تو اون مدت فکر میکردم زنده ست وقتی دکتر میگفت شوکه میشدم خیلی حس وحشتناکی بود . کلی از شوهرم و خودم ازمایش های مختلف گرفتن  چند تا مرکز ناباروری رفتم . دلیلش رو نمیفهمیدن میگفتن چون اسپرم های شوهرت ضعیفه نطفه تون هم خوب نیست سقط میشه . ولی در آخر یه دکتر زنان که متخصص ناباروری و سقط بود با یه آزمایشهای تخصص که برام نوشت گفت تو مشکل انعقاد خون داری واسه همین تو بارداری خون رسانی به جفت خوب انجام نمیشه و جنین از دست میره . خدا خیرش بده که مشکلم رو فهمید و الان که باردارم روزی یه آمپول میزنم تو شکمم و مشکلم حل شده

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
مال من هر دفعه قلبش تشکیل میشد و تو سونو هم میدیدمش ولی دفعه بعد که میرفتم دکتر وقتی سونو میکرد میگف ...

همین مشکل دختر خالم داشت،بعد ۲ تا سقط الان خداروشکر یه پسر ناز و دوست داشتنی داره

سلام متاسفم برای اتفاقی که پیش افتاده

منم چند روز پیش سقط داشتم واقعا دردناکه ضربه ی روحی سخت تره

منم جنینم ۹ هفته مونده بود

با دارو گیاهی و میاده روی دفع کردم

البته دکتر چهار تا قرص زیر زبونی داد که فایده نداشت

قـــلــبـمان برای هم