2733
2734
عنوان

قرص و جلادهنده و پودر ظرفشویی لطفا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3408 بازدید | 56 پست
شما از نمک پریل راضی هستی؟ من نمک فینیش استفاده میکنم دوست دارم این دقعه پریل استفاده کنم ولی میترسم

بله خیلی زیاد فقط این دونه هاش ریزه ولی عالیه کلا سعی کنید ماشینتون بدون نمک نمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمک پریل می ریزم زود چراغش روشن میشه واسه شما تفاوتی پیدا نکرده  قبلیو نمی دونم چی می ریخت ...

راستشو بخوای چراغ ماشین من کلا تو این ۶سال روشنه🤣🤣 چه با فینیش چه با پریل😅😅😅😅

ببین یه تعمیرکار حرفه ای گفت جلادهتده مثل روغن برای ماشینه،حتما باید بریزی برای موتور ماشین ظرفشویی ...

ممنون از راهنمايي ات حتما ميخرم ميريزم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731
ببخشید قرص طلایی میگرفتی یا لیمویی؟ 

ابی رنگشو که وسطش ابیه به نظرم اون خیلی بهتر از اونی که وسطش طلاییه تمیز میکرد ولی اون نمونده تو بازار الان فقط طلاییش هست ولی پودر پریل بخر و ببین چقدر بیشتر برات میمونه حدااقل دوبرابر قرص برات پودر داره

منم تازه پریل کشف کردم همیشه قرص گرون میذاشتم فیری و فینیش کوانتوم

منم از قرص پریل استفاده میکنم ولی با ترس میترسم ضرر داشته باشه آخه نصاب خیلی رو فینیش تاکید داشت

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2740
ابی رنگشو که وسطش ابیه به نظرم اون خیلی بهتر از اونی که وسطش طلاییه تمیز میکرد ولی اون نمونده تو باز ...

پودرشو خریدم ولی راضی نبودم ظرفام سفیدک می‌بست خوب نبود

منم تازه پریل کشف کردم همیشه قرص گرون میذاشتم فیری و فینیش کوانتوم

من الان سه ساله فقط پریل واقعا راضیم 

سه سال اول زندگیمو منم فینیش و فیری میذلشتم وبی واقعا الان دیگه از نظر اقتصادی نمیصرفه بعد از شستشو هم‌اونا یه بوی تند دارن که پریل نداره و این عالیه و اون اوایل قشنگ یادمه بعد از استفاده از فینیش و فیری وقتی بار اول و دوم لیوانم رو از ماشین دراوردم واقعا از برق لیوانم باورم نمیشد دیگه کفتر جلد پریل شدم

ابی رنگشو که وسطش ابیه به نظرم اون خیلی بهتر از اونی که وسطش طلاییه تمیز میکرد ولی اون نمونده تو باز ...

من از لیمویی استفاده میکنم وسطش قرمزه

2706