2733
2739

من ماشین ظرفشویی مجیک هشت نفره خریدم 

میشه راهنماییم کنید جلادهنده و نمک و قرص و این چیزا رو کی به کی باید بریزم ؟ نحوه استفاده اش چه جوریه؟ مثلا قرص بهتره یا مایع؟ اگر قرص بریزیم دیگه جلادهنده نمیخواد؟ فینیش بگیرم یا پریل؟ 

ممنون میشم🤗

عزیزم بستگی به مقدار کثیفی و جنس ظرف هات داره من خودم تمام محصولات ظرفشویی رو هوم پلاس استفاده میکنم
پودر ، نمک ، ژل ظرفشویی .... تمام محصولاتش با کیفیت و عالی

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فینیش و فیری استفاده کردم قبلا بعد از شستشو یه بوی خیلی تندی میده ولی پریل این بو تند رو نداره، خداییش اونجوری که واسه من پریل برق میندهزه به لیوانهام فینیش و فیری اونجور نبودن، الانم اونا خیلی قیمتشون بالاس، نمک ماشین ظرفشویی پریل بخر با پودر ماشین پریل، اگه مسرفت بالاس فقط پودر جوابگوی کارت هست قرص خیلی زود تموم میشه 

2740

نصاب راهنماییت نکرد؟ در هر صورت جلا دهنده و به خصوص نمک برای ماشین واجبه حتما بریز قرص یا ژل بستگی به خودت داره که با استفاده دستت میاد ولی پودر زیاد خوب نیست

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

من وقتی ظرفها خیلی زیاد و خیلی چرب و کثیف هست قرص میزارم و دیگه جلا دهنده نمیخواد وقتی در حد ظرفهای روزمره هست و خیلی کثیف نیست ژل دو کاره پریل میریزم که خودش جلادهنده هم داره (دوقسمتی و دو رنگ)

قرص هم فایری میگیرم اگر پیدا نشه فینیش ولی پودر تا حالا استفاده نکردم شنیدم خوب نیست برا ماشین دیگه نمی دونم

نمک هم وقتی کم بشه خود ماشین آلارم میده باید بریزی

فینیش و فیری استفاده کردم قبلا بعد از شستشو یه بوی خیلی تندی میده ولی پریل این بو تند رو نداره، خدای ...

شما از نمک پریل راضی هستی؟ من نمک فینیش استفاده میکنم دوست دارم این دقعه پریل استفاده کنم ولی میترسم

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
فینیش و فیری استفاده کردم قبلا بعد از شستشو یه بوی خیلی تندی میده ولی پریل این بو تند رو نداره، خدای ...

من نمک پریل می ریزم زود چراغش روشن میشه

واسه شما تفاوتی پیدا نکرده 

قبلیو نمی دونم چی می ریختم فک کنم فینیش بود در سال دو بار چراغش روشن می شد ولی این نمکش دونههاش ریزه

میشه بهم بگید برا شما هم همین شکله

2706