2737
2734

ما مستجریم طبقه بالا صاحبخونه پایین بود خیلیم آدمای خوبی بودن رفتن خونو رو دادن به یه زنه حدودا ۳۶.اینا فکر کنم داشته باشه شوهرش اصلن معلوم نیس هست نیست ..بعد این همش سعی میکنه تو راهرو به شوهر من برخورد کنه و باهاش حرف بزنه ..مثلا اودفعه صداش میومد میگفت پمپ خرابه و اینا شوهرم گفت من پمپ جدا برا خودمون خریدم وصل کردم زنگ بزن صاحبخونه بگو براتون بخره ما پول آبمون زیاد میومد بعد زنه ماله شهرستانه تازه اومده اینجا میگفت خب برام اس مس کن من میرم برات اداره ی آب درستش میکنم 😐شوهرم محلش نداد داشت میرفت دم در بهش میگفت من شوهرم شهرستانه نیستش ۱۵ روز دقیقا دلیل این حرفشو نفهمیدم 😐ادامش پست بعدی میگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

ما که بخیل نیستیم شاید اصلا منظوری نداره

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

اگر میبینی همیشه این کارو تکرار میکنه ، نزار هیچ وقت تو راهرو تنها بشن ، تا میبینی صدلی خانومه میاد زود برو تو هم پایین

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

بعد من شوهرم سوار ملشین شد رفت اعصابم بهم ریخت کلی دعواش کردم و صدا دادم سرش و قهر کردم ..شبم ساعت ۸ اینا که اون میومد خونه من رفتم بیرون بعدشم رفتم خونه برادرشوهرم که فورا زنگ زد گفت کجایی و اومد دنبالم رفته بود دوتا لباس خیلی قشنگ بارداریم برام گرفته بود که آشتی کنم ...گذشت این ماجرا تا امروز صبح دوباره زنه تا صدای در بالا شنید که شوهرم میخاد بره بدو تا نصف پله ها اومد گفت آب میریزه تو حیاط ما برا چیه شوهرم گفت از طبقه پایینه فلان چیش خرابه من کار دارم خدافظ  😐زنه حالا هی میگفت از کجا بخرم چه مدلیه چیکارش کنم 😐 ولی شوهرم محلش نداد ☺️🤔به نظرتون بهش بگم ما که صاحبخونه نیستیم مشکلی داری به شوهرت یا صاحبخونه بگو ؟ 

2706