2752
2734
عنوان

خانوما به نظرتون قصد این خانوم چیه خیلی ذهنم درگیره چیکارش کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 70 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعد من شوهرم سوار ملشین شد رفت اعصابم بهم ریخت کلی دعواش کردم و صدا دادم سرش و قهر کردم ..شبم ساعت ۸ ...

اره آروم و مودبانه بگو ، شاید واقعا هدفی نداره و کلا اخلاقش این مدلیه

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
بعد من شوهرم سوار ملشین شد رفت اعصابم بهم ریخت کلی دعواش کردم و صدا دادم سرش و قهر کردم ..شبم ساعت ۸ ...

اره اصلا زنگ بزن به صابخونه بگو موضوع رو و اینکه بپرس شوهرش کجاست چرا اینجوری به ی ادم تنها خونه دادن

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731

اول از همه تا دم در حیاط باشوهرت برو بنظرم.بعدشم همین حرفو برو بهش بزن.بگو صاحبخونه کسی دیگست شوهرم خوش روش نشده بهت بگه گفته که من بگم خوشش نمیاد تو راهرو جلوشو میگیری سوال میپرسی

گروه زرد💛قد ۱۷۱💛وزن اولیه۸۷💛وزن فعلی۸۴💛وزن هدف۶۵💛 دعاکنید منم مامان بشم😔💔💔
بدبینی... فقط برااین یه بار اینجوری برداشت کردی منظورش این بوده شوهرش نیس کاراشو‌انجام بده

از اینجور زنا باید ترسید

اگه واقعا مشکل داره چرا ب استارتر نمیگه فلان مشکلو دارم اگه شوهرت وقت داره درستش کنه یا پیگیرش بشه 

زنی ک زن درستیه چرا همش سعی میکنه با شوهر اسی برخورد کنه و ب دلایل مختلف باهاش حرف بزنه

اس مس....؟!

واقعا مشخصه چ زن مزخرفیه

خواهرشوهرم مستاجرشون ک اومد زنه رو تحویل نگرفت با مرده گرم گرفته بودو بعد اینکه رفت مرده؛ من گفتم خجالت نمی‌کشی خودتو چسبوندی ب مرده و دل میدی قلوه میگیری 

گفتم اگه واقعا قصدت کمک و اشناییه باهاشون با زنش باید صحبت کنی

خواهرشوهرم ب تته پته افتاد و خودشو جمع کرد

مستاجرشونم بعد ۶ماه بلند شدو ی خونه دیگه اجاره کرد

به خدا عین حقیقته نمیدونم چیکار کنم خواهرانه کمکم کنید 😐

خواهرانه بهت میگم شوهرش اومد به شوهرت بگو با شوهرش حرف بزنه 

بگه زنت مثل این که یه سری مشکلات اینجا داره همش به من میگه یه لطفی کنه به صاحب خونه بگه 

و از اینجور حرفا

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
چیکارش کنم به نظرتون شوهر منم جونه واقعا میترسم با اینکه دوسمم داره خب طرف هی هر روز میپره تو پله&nb ...

مستقیم زنگ بزن صاحبخونه اونجوری فک میکنه شوهرت چیزی گفته خودتم خراب نمیشی 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

آره محکم و مستقیم بگو.

و بگو همسرم گفته بهتون بگم که لطفا اگر کاری دارین به صاحبخونه بگین.وظیفه صاحبخونه هست پیگیر کارای خونه بشه

اگر میبینی همیشه این کارو تکرار میکنه ، نزار هیچ وقت تو راهرو تنها بشن ، تا میبینی صدلی خانومه میاد ...

امروز رفتم منم دیدا ولی چسبیده بود به اون که با اون حرف بزنه شوهرم کم محلش کرد رفت 

ببین معلومه زنه  ازاون خونه حراب کناس اون اگ واقعا قصدبدی نداره بیاد به تو بگه که از شوهرت بخوای ببین یاازاونجابرین یا حالیش کن که کارش اشتباس ولی بنظرم اون با حالی کردن درست نمیشه از اونجابرین تا یه مشکلی برای زندگیت درست نکرده

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 
نمیشه زود راجع دیگران قضاوت کرد ولی خوب شماهم خیلی باهاش در ارتباط نباشید احتیاط کنید ولی حق قضاوت ک ...

آخه اونا حیاط کاملا جدا با در دارن این راهرو ماله ما هست که هی میاد 

2706