2737
2739
عنوان

فقط ۱۷ دقیقه...!

| مشاهده متن کامل بحث + 19600 بازدید | 322 پست

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)

آقا جان تو نمازهاتون ما رو هم دعا کنید🌹🌹🌹

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .دلت رو مهمون کن به یه صلوات زیبا برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی(عج)  #تا پای جان مطیع فرمان رهبریم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم, 

نماز پیش نیاز قبولی بقیه اعمال هست, ان شاءالله که خداوند ما رو جزء مصلین قرار بده

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .دلت رو مهمون کن به یه صلوات زیبا برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی(عج)  #تا پای جان مطیع فرمان رهبریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا محال بود نمازم قضا شه ولی الان نه تنها قضا میشه بلکه تارک الصلات هم شدم

تاپیک عالی بود اسی♡ انشالله شروع کنم نمازامو اول وقت و با احترام بخونم

فقط من یه مشکلی برام پیش اومده  قبلا عاشق اهل بیت بود ولی الان دیگه اون حس گذشته رو بهشون ندارم چرا؟

امام زمانم از همون اولم رابطم باهاش خوب نبود:(

چرا؟کی میتونه کمکم کنه؟

خدا و دوست دارم اسلام رو هم دوست دارم و عاشقشم ولی چرا جدیدا با اهل بیت مچ نمیشم؟

2731
قبلا محال بود نمازم قضا شه ولی الان نه تنها قضا میشه بلکه تارک الصلات هم شدم تاپیک عالی بود اسی♡ ان ...

این تاپیکو بخون اگه نداریش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1232182/از-بین-شما-کسی-هست-تو-خواب-صادقانه-با-امواتش-رابطه-داشته-باشه-و-از-برزخ-و-شب-اول?page=225

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2738