2733
2734
عنوان

مادرشوهرم می گه نذر کردم هرچه زودتر برگردین...

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 57 پست
از کجا معلوم؟ یکی بود می گفتن مادرش به کل کوچشون سپرده شب قدر دعا کنن به خدا شش ماه نکشید کار پیدا ک ...

خب ا ن دعا میکنه میخوای بکشیش؟ کاری از دستت بر نمیاد جز اینکه برای زندگیت تلاش کنی. مهاجرت سخته باید بجنگی

لطفا به جز استارتر کسی ریپلای نکنه ممنونم
من اگه پسرم بره دلتنگ میشم شاید همین کارو کنم

کارتون خیلی اشتباهه. ما تو ایران هیچی نداشتیم نه عروسی برام گرفتن نه دستمونو گرفتن نه طلا و نه کادو. بابام ماشینشو فروخت و من طلاهامو که بیایم. الان مادرشوهرم دلش می خواد برگردیم تو بدبختی با هم بسوزیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرش قانعش کنه که براتون بهتره

هرچی بهشون می گه انگار با دیوار صحبت می کنه. تا وقتی اونجا بودیم می گفتن ما ورشکسته ایم بدبختیم به فنا رفتیم رو ما حساب نکنید. الان که اومدیم می گن ما داریم تو بورس میلیاردر می شیم بدبختا اونجا چه غلطی می کنین؟

2731
جدا! وای خدا چرا مادر شوهرا اینجورین؟ 

به خدا مریضن ان قدر گریه کردم واسم عروسی بگیرین خودشون تو خواستگاری قول داده بودن. ولی خودشونو به کری زده بودن سه سال عقد بودیم عین سه سالو گریه کردم. 

کارتون خیلی اشتباهه. ما تو ایران هیچی نداشتیم نه عروسی برام گرفتن نه دستمونو گرفتن نه طلا و نه کادو. ...

خودت هر روز حدیث کسا بخون و هدیه کن امام جواد برای موفقیت تو زندگیتون

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2740
خودت هر روز حدیث کسا بخون و هدیه کن امام جواد برای موفقیت تو زندگیتون

قربون دستت مرسی. یه چیزی بگو خیلی جواب بده .به خدا ازش می ترسم همش حس می کنم خدا با من نیست با اوناست و به دل اونا.

تازه نرفتیم دو ساله اینجاییم. سوئد.

درست میشه مهاجرت اولش سخته  بعدش عالی خوب کاری کردی بعدم به دعای گربه کوره بارون نمیاد پول بورس هم بخوره تو سرشون باور کن الانم یه هزاری نمیدن به کسی!!ا

پسرم ❤❤😍😍😘😘
قربون دستت مرسی. یه چیزی بگو خیلی جواب بده .به خدا ازش می ترسم همش حس می کنم خدا با من نیست با اوناس ...

هر چی تو زندگی دارم از حدیث کسا دارم و هدیه به امام جواد ۴۰ روز بخون

پسرم ❤❤😍😍😘😘
آها خب شما استعدادی داری مدرکی داشتی که کاری پیدا کنی ؟

بله دانشجوی حسابداری ام. آیلتس دارم. شوهرم مهندس صنایعه تو کار برش فلزات و چوب و برنامه ی نرم افزارش وارده ولی یه کار تو مک دونالد هم گیر نیوردیم. الکی نمی گم هر لحظه یه بدبختی رو سرمون فرود می اد. شبا از وحشت خوابم نمی بره که خونه چی می شه پول چی می شه ویزا چی می شه دلار چند شد. کمک مادی که یه قرون نکردن هیچ از لحاظ معنوی هم که اینجوری

بله دانشجوی حسابداری ام. آیلتس دارم. شوهرم مهندس صنایعه تو کار برش فلزات و چوب و برنامه ی نرم افزارش ...

آها شما فکر کارایی در زمینه های دیگه کنید وقتی با مدرک بهتون کار نمیدن کاش قبلش شوهرت میرفت کارو خونه اینا جور میکرد بعد تو میرفتی این جور که سخته 

2706