2737
2739
عنوان

مادرشوهرم می گه نذر کردم هرچه زودتر برگردین...

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 57 پست
اینا محل سگ به پسراشون نمیزاشتن تو مجردی وقتی زن میگیرن میشن عزیزدل ننه 

آره دقیقا همسر منم از مجردیش همیشه میناله که مامانش همش با دختراش بوده و بهش توجه نمی‌کرده اما الان بیا ببین همش خواهراش میگفتن مامان سر نمازاش گریه میکنه برای پسرش دلش تنگ میشه چرا شما کم میاین حالا ما هفته ای یکبار میریم به اسرار من

شوهرم میگه اگه یک ماه تو اتاقم میرفتم در نمی اومدم مامان یه سر نمیزده

الان همش زنگ میزنه میگه بیاین دیوونم کرده بخدا خیلی پیله اس

آره دقیقا همسر منم از مجردیش همیشه میناله که مامانش همش با دختراش بوده و بهش توجه نمی‌کرده اما الان ...

مشکل منم دقیقا همینه مادر شوهرم فقط میخاد ما بریم اونجا اون بیاد خونمون من تاحالا رو ندادم ولی چندروز پیش دخترش زنگ زد که مامانم خیلی گریه میکنه بیشتر برید خونش وقتی میاد خونه ما اخه خونش نزدیکه ماست بیاین ببرینش خونه خودتون من محل ندادم گفتم باشه بهش ولی اعصابم خورد میشه تازه اون میگه پسرم تنها نیاد حتما منم باشم اصلا پسرش بهونست فقط میخاد مخ منو بخوره تو چجوری رفتار میکنی؟مام هفته ای یبار میریم چند ماه یبارم دعوتش میکنم ولی اون توقع داره همش بیاد خونه ما بخابه ۲ ۳ روز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل منم دقیقا همینه مادر شوهرم فقط میخاد ما بریم اونجا اون بیاد خونمون من تاحالا رو ندادم ولی چندرو ...

وای انگار مادر شوهر منه 

دقیقا وقتی دعوتش میکنم دلش میخواد شبم وایسه

منم شاخ در میارم تازه اگه پدر شوهرم بزاره دلش میخواد یک هفته خونمون باشه😣

باز مادر شوهر من دوست داره شوهرم پسرم رو تنها ببره اونجا از همون اول جلوی این قضیه رو گرفتم وگر نه معلوم نبود چی بشه چون چند بار جلوی خودم سعی می‌کرد پسرم رو با من بد کنه مثلا بلند بلند تو جمع میگفت ببینین منو بیشتر از مامانش دوست داره 😖 

آخ اگه بدونی خدا نکنه تو جمع من یک حرفی بزنم سریع جواب میده و یک ساعت نصیحت میکنه که نه تو اصلا نباید مثلا با شوهرت اینجوری یا اونجوری رفتار کنی 😒

البته الان چند سالی هست که یاد گرفتم چطور باهاش رفتار کنم خیلی راحتر شدم

بقیه اصلا بهش اهمیت نمیدن ولی من به عنوان بزرگتر خیلی انگار زیادی تحویلش میگرفتم الان فهمیدم کم محلی همراه با احترام بهترین کاره

فکر میکنم اصلا وجود نداره با بقیه میگم میخندم و وقتی اون صحبت میکنه بهش نگاه نمی‌کنم یا اگه ازم سوال کنه دیرتر جوابشو میدم ولی با احترام 

احترام خیلی مهمه چون شوهرت یا کس دیگه ای نمیتونه ازت شاکی بشه یا مادر شوهرت نمیتونه گله کنه که این با من اینجوری رفتار کرده 

کلا رفته تو خودش دیگه تو جمع هیشکی تحویلش نمیگیره اونم ساکت و آروم میشینه به حرفا گوش میده

خیلی راحت تر شدم 😌

وای انگار مادر شوهر منه  دقیقا وقتی دعوتش میکنم دلش میخواد شبم وایسه منم شاخ در میارم تازه اگ ...

وای بخدا عین مادرشوهر منه دقیقا جاری ندارم وگرنه میگفتم تویی اونم کسی تحویلش نمیگیره گیر میده به من اگ من بگم مثلا شوهرم خیلی غر میزنه تا سه ساعت ول کن نیس چون من به حرفاش گوش میدادم و باش حرف میزدم همش میخواد مخ منو بخوره.تو میزاری خونت بمونه؟

2728
وای بخدا عین مادرشوهر منه دقیقا جاری ندارم وگرنه میگفتم تویی اونم کسی تحویلش نمیگیره گیر میده به من ...

قدیما بیشتر میومد قبل از کرونا کمتر شد خب ما هم خیلی وقت نداشتیم دعوتشون کنیم الانم که کروناست

کلا هر وقت دعوت میکنم همه خواهر برادرای شوهرم رو هم میگم 

هر چی شلوغ تر باشه بهتره کمتر به من گیر میده 

تنها که باشن خیلی اذیتم میکنه برای همین به شوهرم میگم هر وقت بقیه باشن میریم خونشون تو هم با بقیه بگو بخند کن دیر جوابشو بده انگار نشنیدی

وقتی تو جمع حرف میزنه مستقیم به من نگاه میکنه انگار فقط منظورش منم که منو ادب کنه منم اصلا وقتی حرف میزنه حواسمو به یک چیز دیگه پرت میکنم بقیه هم که اصلا تحویلش نمیگیرن از موقعی که منم مثل بقیه شدم کم حرف تر شده قبلش راجع به همه چی نظر میداد حتی سیاست! 

75 سالشه باورت میشه؟! 

اصلا یک اعتماد بنفس داشت

خداروشکر الان دیگه ساکت میشینه گوش میده

وقتی میگه بیاین خونمون کم میاین میگم چشم چشم ولی بیشتر از هفته ای یکبار دو ساعت نمیرم

قدیما بیشتر میومد قبل از کرونا کمتر شد خب ما هم خیلی وقت نداشتیم دعوتشون کنیم الانم که کروناست کلا ...

از من ۵۰و خورده ایه ولی خیلی رفتاراش ازاردهندست اخه ادمی نیست که بشه خیلی باش رفتو اومد کرد تو تاپیکام هست همش در حال ایراد گرفتن از منه هر حرفی بزنم بدش میاد به دختراش میگه اونام با من دعوا میکنن اذیتم میکنن میاد خونم یه بند میخاد حرف بزنه منم چیزی بگم شاکی میشه یه لیوانم برا من نمیشوره ولی خونه دختراش کلفته منم برا همین دوست ندارم رفت و امد کنم باش مسافرتم که بریم میخاد بامون بیاد

2740
@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2     @نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_شب     ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی?page=2

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
خوب این که قفله چه جوری لینکمو بذارم؟

لطفا بخونیدش متوجه میشید چکار کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید