2733
2734
عزیزم من ۱۲ سیکلم رفتم سونو گفت ی فولیکول ۱۹ داری سمت چپ منم از ۱۲ هرشب اقدام داشتم.امروز ۱۵ سیکلم ب ...

امشب هم اقدام کن

فردا هر ۴ ساعت کیت بزن ایشالاا تا فردا شب ازاد میشه مه محبور نشی دیگه اقدام کنی زیاد

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

امشب هم اقدام کن فردا هر ۴ ساعت کیت بزن ایشالاا تا فردا شب ازاد میشه مه محبور نشی دیگه اقدام کنی زی ...

لوبیا ماه پیش روز ۱۰ فولی ۱۷ بود و روز ۱۲ آزاد شد یعنی تقریبا ۴۸ ساعت بعدازاینکه ۱۷ بود آزاد شد

حالا بنظرت که امروز ۱۸ بوده کی آزاد میشه

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2731
ینی سه تا اقدام بریم و اخرین اقدام ۴۸ساعت ب ازاد شدن باشه احتمال پسر؟

نه. تو ۴۸ ساعت مونده به تخمک گذاری ۳ تا اقدام رفته باشی حتما

فاصله اخرین اقدام تا تخمک گذاری کمتر از ۱۲ ساعت و بیشتر از ۲۴ ساعت نباشه

اره میفمم! متاسفانه همیشه دست ما نیست. حالا صبر کن شاید هم یکی دو هفته دیگه ترشحاتت شروع شد و کیت زد ...

همه ی امیدم به همینه‌. امشب دکتر برام قرص استروژن نوشت و مفنامیک اسید که خونریزی قطع بشه. البته قرص یاز هم نوشت که ۲۸ روز بخورم و بعدش پریود بشم و بعد از پریود اقدام کنم. ولی اصلا دلم نمیخواد اینکارو کنم. نمیدونم... شاید دارم احساسی تصمیم میگیرم. 

لوبیا.... با توجه به اینکه الان ضخامت اندومترم ۲ هست تو اگه جای من بودی چکار میکردی؟؟؟؟؟؟

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
همه ی امیدم به همینه‌. امشب دکتر برام قرص استروژن نوشت و مفنامیک اسید که خونریزی قطع بشه. البته قرص ...

برای ضخامتت  این لینک رو ببین. 

اب هویچ اینا زیاد بخور کم کم زیاد بشه. فوقش میتونی بعد از تخمک گذاری دوفاستون بخپری اگه ضخامتت کم بود. حسابی ورزش کن بدنت فعال بشه و خوندبه تخمدان هات برسه

واللا ادم نمیدونه چی میشه. ممکن هم هست قرص نخوری و همینجوری بمونی بلاتکلیف. الان روز چندی؟ 

هنوز لکه بینی داری؟

2738
امشب هم اقدام کن فردا هر ۴ ساعت کیت بزن ایشالاا تا فردا شب ازاد میشه مه محبور نشی دیگه اقدام کنی زی ...

اقدام کردم عزیزم میگم من دوفاستون ندارم پروژستزون دارم اشکالی نداره .چند ساعت بعد از اقدام نرم دستشویی الان دستشویی دارم ؟ساعت ۱۰ شب اقدام داشتم یکساعتم پاهام بالا بود 

آره خیلی نامرتب شدم بعداز زایمانم الانم دوفاستون میخورم روزای چهاردهم تا بیستو یکم سیکلم یعنی از روز ...

خوب باید کیت بزاری ببینیم اصلا تخمک کذاری داری یا نه و اکه داری چه روزهای. ایا دوره لئوتالت کوتاه هست یا معمولی. 

و اینکه لکه بینی تا ۳ روز طبیعی هست. ممکن هست کمبود پروژسترون باشه 

اقدام کردم عزیزم میگم من دوفاستون ندارم پروژستزون دارم اشکالی نداره .چند ساعت بعد از اقدام نرم دستشو ...

الان میتونی بری دستشویی

قرصت پروژسترون چند میلی هست؟

خوب باید کیت بزاری ببینیم اصلا تخمک کذاری داری یا نه و اکه داری چه روزهای. ایا دوره لئوتالت کوت ...

لوبیا جان من ۱۰ روز بعد از تخمک گذاریم پریود شدم..یعنی لکه بینی داشتم امشب...ب نظرت دوفاستون بخورم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
الان میتونی بری دستشویی قرصت پروژسترون چند میلی هست؟

لوبیا جون سوال منو جواب میدی گلم

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2706