2777
2789
خواهش میکنم دوست جونی انشاالله توام دو هفته دیگه میای با قاطعیت میگی گل پسری تو دلته...امروز چشام در ...

عزیزدلم،توروخدا ببخشید.واقعا امروز فهمیدم بچه های این تاپیک چقدر همدردو مهربونن.امروز تلفنی به دوست دوران مدرسم مبگفتم بچه های سایت اصن انرژی مثبتن،امروز همش باهاشون بودم چقدر حالمو خوب کردن🥰

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
عزیزم‌تبریک‌میگم‌بهت‌.انشااله‌یه‌پسر‌سالم‌وصالح‌.قسمت‌همه‌ی‌منتظرا    

ممنونم،انشالله همه بادل خوش اینجاباشن❤

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😢منم بعد عروسیمون گفتم شروع کنیم شوهرم گفت فعلا شرایطش نیس بعد 10ماه دقیقا بهمن ماه پارسال بود اقدا ...

دوتاتون دکتررفتین،مطئنین مشکلی نیس

ممنونم،انشالله همه بادل خوش اینجاباشن❤

منم ب شما تبریک میگم عزیزم ...انشالله ب سلامتی نی نی جیگرتونو بغل بگیرین و برای همه ما دعا کنین ..

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
دوستان عزیزم و لوبیا جوون من رژیمم اینطوری ببینین خوبه...حذف لبنیات و ترشیجات ک سرکه دارن و طبع سردی ...

اره خوبه،قرص جنسینگ ومولتی ویتامین خارجی شوهرت بخوره،خودتم میتونی بخوری.

ما دوسه باری خوردیم،یادمون میرفت وگرنه مرتب میخوردیم

منم ب شما تبریک میگم عزیزم ...انشالله ب سلامتی نی نی جیگرتونو بغل بگیرین و برای همه ما دعا کنین ..

ممنونم،انشالله حتما

آره عزیزم من ک هرماه واس فولی میرم سونو هرماه فولی خوب دارم خودشم آزاد میشه و شوهرمم از داد شهریور خ ...

بازم خداروشکر مشکلی نیست،مطمئن باش باردارمیشی.به این فکرکن اگه خدای نکرده مشکلی بود میخواستی چیکارکنی.

عرق کاسنی توی رژیم به شوهرت میدادی

دوستان عزیزم و لوبیا جوون من رژیمم اینطوری ببینین خوبه...حذف لبنیات و ترشیجات ک سرکه دارن و طبع سردی ...

شما تنبلی تخمدان دارید ؟؟؟؟:

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
اره خوبه،قرص جنسینگ ومولتی ویتامین خارجی شوهرت بخوره،خودتم میتونی بخوری. ما دوسه باری خوردیم،یادمون ...

حتما  مرسی   عزیز...فقط مولتی چ مارکی؟؟بعضیها میگن اکتی لایف،ال کارنتین،مولتی میل بالای 50سال...چی از همش بهتره برای شوهرم 🙏🙏🌼

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
ببخشید میشه اسم کتابت رو بگی

اسمش کاسنی شفای هر دردی است اخرش تعیین جنسیت داره  

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
مبارک باشه خداروشکر سالم ایشالله به سلامتی بقلش بگیری😍

ممنونم عزیزم،انشالله بارداری وگل پسرخودت🙏💝

آقا ی اعتراف🙈🙈🙈🙈

ازاسم کاربریت میترسم😢😢😢😢

شما تنبلی تخمدان دارید ؟؟؟؟:

ن عزیز من پریم منظم نیس..طول دوره هام یا 21-25-28-30متغیر میشه همش 

2801