2733
2734
نمیدونی باید چند باشه؟برای شما چند بود؟ازمایش دادین مشخص شد قند دارین؟ باشه فردا هم میگیرم😥استرس گ ...

فاطمه جون خواهرم بارداره بچش هم پسره از اول بارداریش همش لباش خشک بود و عطش داشت و تشنش میشد قندش هم نرماله

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
مدیکورت که کمرنگه شاید ازاد شده با ادرار غلیظ زدی؟  دیشب کیت نزدی؟ اره دوفاستون رو شروع کن

لوبیا جان اون که رنگ گرفته مال  روز ۱۵ بقیش کمرنگه .میگم مدروکسی پروزسترون رو از شب چندم‌بخورم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم الان عادتم از شنبه شدم.خواستم قبل کیت باز بدونم.چ روزی وقتی پرنگ شد یا فرداش؟ در ضمن برام دعا ...

از روزی که هاله پر رنگ داشت.شروع میشه اقدام ها.اگه کسی نخواست میتونه از روزی که مثبت شد شروع کنه.یعنی دو خط پر رنگ

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
نه من دوهفته پیش که رفتم دکتر دکترم گفت22آذر بیا تا برات ان تی بنویسم. خودمم داشتم فکر میکردم چه جو ...

ميشه عكس كيتاي منو ببيني از ديروز كه مديكور زدم كم رنگ و امروز بي رنگه 

2731
فاطمه جون خواهرم بارداره بچش هم پسره از اول بارداریش همش لباش خشک بود و عطش داشت و تشنش میشد قندش هم ...

نمیدونم توکا جون توکل برخدا ولی از عطش نمیوفتم منم الان بچه ها گفتن نرماله فردا ناشتا هم‌میگیرم خداکنه نرمال باشه🤲❤

مرسی گلم😘😘

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
لوبیا جان اون که رنگ گرفته مال  روز ۱۵ بقیش کمرنگه .میگم مدروکسی پروزسترون رو از شب چندم‌بخورم ...

عکس کیت هات پاک شده

دوباره بفرست

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ببین بقایا مثل یه حجم دیده میشه. فکر نکنم از رو ضخامت بگن. منکه همینجوری شده بودم چند سال پیش توی سو ...

مامان روشا اگه بقایا داری از عطاری عروس پشت پرده بگیر مثل چایی دم کن رحمت کاملا تمیز میشکه

نامرتب یعنی چی؟ یک بتر ۲۰ روز یک بار ۴۰ روز؟

آره خیلی نامرتب شدم بعداز زایمانم الانم دوفاستون میخورم روزای چهاردهم تا بیستو یکم سیکلم یعنی از روز اول که خونریزیم شروع میشه حساب میکنم،درضمن دو سه روز اول لکه بینی دارم. دوست دارم بچه دومم هم دختربشه

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
عکس کیت هات پاک شده دوباره بفرست

لوبیا جون من ۸ شب اقدام رفتم بنظرت ۸ صبح یا مثلا ۱۰ هم اقدام برم بهتر نیست؟میترسم فردا شب آزاد بشه و اقدام فردا عصر بهش نرسه!

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
آره خیلی نامرتب شدم بعداز زایمانم الانم دوفاستون میخورم روزای چهاردهم تا بیستو یکم سیکلم یعنی از روز ...

بچه اولت هم دختره؟

بچه اولت هم دختره؟

بله

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2706