2733
2734
چند سیکلت؟دوره هات چند روزه بود؟رژیم هم رعایت کردی؟

سیکلم هر سری فرق داشت پریودم نامنظم بود هی چی هم رعایت نکردم خدا خواسته بود برنامه ایی نداشتم براش

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادته گفتم حالم خرابه.دوهفته تموم شده هنوز کامل خوب نشدم لوبیا .دکتر نگفت منم نرفتم تست .از بیمارستا ...

لیلی وقتی تب نکردی و سرفه نمیکنی الکی استرس نده به خودت دکتر

اگه کرونا بوده باشه سبک رد کردی و الان انتی بادی داری

اگا خیلی نگران برو ازمایشگاه صدر خیلی خلوته یه تست انتی بادی بده

مبارکت باشه  کیت زدی؟؟ راجع زمان اقدام میگی؟؟

مرسی عزیزم .وسط ی زندگی آشفته بودم مشکلات مالی بیکاری شوهرم واز همه بدتر دفاع از پایان نامه ی ارشدم بود کلی هم استرس داشتم فقط یبار همون روز ک پریودم تموم شد رابطه داشتیم ب خیال اینکه کوووو تا تخمک گذاری مراقبت نداشتم البته اینم بگم ماه قبلش دکتر رفته بودم برا چکاپ گفته بود تخمک گذاریم دیره، خلاصه ما برنامه نداشتیم ولی خدا داشت 😍😍😍

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
2731
لی لی جان به نظرتو اشکال نداره من ماست خوردم؟اگه کیت هاله داشته باشه تو دوروز اما پر رنگ نباشه   ...

به نظر من یه کاسه ماست هیچ تاثیری نداره. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
مرسی عزیزم .وسط ی زندگی آشفته بودم مشکلات مالی بیکاری شوهرم واز همه بدتر دفاع از پایان نامه ی ارشدم ...

وایییی

تخمکگزاریت دیییییر بوده و تو یه بار بعد پریود نزدیکی داشتی بار دار شدی اونم‌پسسسسر

چ جالب

خدا حفظش کنه برات عزیزم

2740
عزيزم من هنوز ببي مثبت نيست 🥴اشتباه نوشتم منظورم كيت بود سورييي

اشکال نداره عزیزن،ایشالا بیبی هم مثبت میشه❤

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
لی لی جان به نظرتو اشکال نداره من ماست خوردم؟اگه کیت هاله داشته باشه تو دوروز اما پر رنگ نباشه   ...

عکس کیت هاتو بفرست. بگو سیکل هات چند روزه هست و الان روز چندی؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

@لوبیا 99

لوبیا جون کیتمو ببین ،وقتی خشک شد اینجوری شد بنظرت خراب بوده؟

کی دوباره کیت بزنم؟

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
نه گلم. با هر کی باشم زیر پست خودش ریپلای میکنم. با توکا بودم

لوبیا جون مخاط رحم بارور یعنی چی؟؟؟؟؟چند جا دیدم نوشته هر وقت مخاط رحم بارور رو مشاهده کردید نزدیکی نکنید چون احتمال زیاد فرزند مؤنث بشه،،یعنی چی چه‌طوریه

قلیایی بخور جبران شه.لیمو ترش بخور اونو میشوره میبره.

چای سبز هم زود اثر میکنه.هیچی نمیشه گلم.قلیایی بخور و با خیال راحت اقدام کن.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
نترس لیلی جونم مگه فرانمهر رو ندیدی؟؟؟ همین استرس و ترس سیستم ایمنی رو ضعیف میکنه به خودت برس ارام ...

خئاروشکر یکم بهترم.

اخه من یکم علائمم شدید تر بود از فرانک.همه ترسیده بودن ولی نمیتونستن برام کاری کنن.

ایشالا مامان میشی این ماه،اونوقت مثل امیرعلی میبینی ادم چقد مگران تو دلیش میشه تو این دوران کرونا،چون خیلی شرایط غیرعادی میشه

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎