2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مکس اینطوریه.مدیکورم باید 30 ثانیه نگه داشت بعد برش داری؟

من هردوتاشونو انقدر میذارم بمونه تا خط شون مشخص بشه. بعد برمیدارم. که هیچوقت بیشتر از ۲، ۳ دقیقه طول نمیکشه. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2731
نمیدونم چرا من فکر میکنم مکس بهتره

والا من هرودوشو استفاده کردم ولی باز نمیتونم بگم کدوم بهتره. ولی چیزی که میگن اینه که مدیکور حساسیتش بالاتره.  

چرا من نمیتونم عکس بفرستم؟میخوام عکس کیتامو بفرستم😔

امروز سایت مشکل داره فکر کنم. منم فرستادم نمیامد!!! چندین بار امتحان کن تا بیاد‌. 

2740

من فقط با یبار اقدام باردار شدم اونم پسره

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
من فقط با یبار اقدام باردار شدم اونم پسره

چند سیکلت؟دوره هات چند روزه بود؟رژیم هم رعایت کردی؟

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
شیاف و نباید قطع کنی اصلا.چه لک ببینی چه نبینی

آزمایشو منفی بود😭 دوباره بیبی زدم مثبت شد این چجورشه دیگ بالا ده تا بیبی زدم 😭سری قبل روز موعدم ۲۰۰بود امروز ۱ یعنی امکان داره لقاح دیر صورت گرفته باشه دیرتر نشون بده دوستم بعد ۱۲روز از گذشت موعدش رفت بتاش ۱۷۵شد خداروشکر الانم تو دلش سروسالمه 😭یعنی امکان داره منم اینجوری باشم خیلی قلبم شکست شوهرمم خیلی ناراحت شد گفت دیگ بچه نمیخوام 😢

آزمایشو منفی بود😭 دوباره بیبی زدم مثبت شد این چجورشه دیگ بالا ده تا بیبی زدم 😭سری قبل روز موعدم ۲۰ ...

جطور ممکنه؟اخه اول وارد خون میشه بعد ادرار🤔🤔🤔

انقدر نا امید نباش عزیرم

کاش یه سونو بدی

آزمایشو منفی بود😭 دوباره بیبی زدم مثبت شد این چجورشه دیگ بالا ده تا بیبی زدم 😭سری قبل روز موعدم ۲۰ ...

عزیزممممم... آزمایشگاهی که رفتی معتبره؟؟؟ مگه میشه این همه بیبی چک مثبت بشه و آزمایش منفی؟؟؟؟!!!! 😥

ولی بهر حال ناامیدی نداره که. الان چند روز ازموعدت گذشته؟؟؟ چند ماهه اقدام میکنی؟؟؟