2737
2739
آزمایشو منفی بود😭 دوباره بیبی زدم مثبت شد این چجورشه دیگ بالا ده تا بیبی زدم 😭سری قبل روز موعدم ۲۰ ...

عزیزم مگه میشه؟؟؟

مارک بی بی چک چی بود؟همه‌ی بی بی ها ۱ مارک بود؟

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لوبیا جون منم میخوام اقدام کنم خدا بخواد برا پسر.۶سال عروسی کردم.کاملا طبیعی جلوگیری داشتم.ماه پیش ی سونو واژینال رفتم فولیکول ۱۷غالب در چپ داشتم.ازمایشمم همه چی نرمال.ی ماه هم هستش کدارم با همسری اسید فولیک ۱بدستور پزشک میخوریم.دست وپا شکسته رژیم رعایت کردیم.االان ۳ومین روز عادتمه.وقراره برای اولین بار کیت بزنم .خواهشن بگو کیت هر وقت دورنگش اوکی شد کی اقدام کنم؟اگه کیت دو خطی شد و من اگه ترشح نداشتم.ب کدوم اعتماد کنم.ترخدا ج بده.اجرت با خدا

پدرم کاش میشد ز از این دایره پرواز کنم مثل ان شبنم یخ بسته روی گل های سپید در تو تبخیر شوم.پدر نازنیم روحت شاد.همیشه تو قلبمی.خیلی زود از پیشم رفتی خیلی زود یتیمم کردی.مادرمو تنها گذاشتی .حیف بزرگ شدن دخترتو ندیدی،درس خوندنشو ندیدی،عروسی شو ندیدی،مادر شدنمو ندیدی.همش برام حسرت شد تا قیامت،هیچ چیز و هیچ کس برام تو نمیشه.من همون دختر کوچولوتم بابا.التماس دعا برا منم دعا کن.دیدار تا قیامت   باباجونم دعا کن خدا ی پسر ک همه اخلاقاش عین خودت باشه بهم بده.و اسم خودتو روش بزارم.                                                            ۴ اردیبهشت فهمیدم عشقم ک تو دلمه دختر.خدایا شکرت بابت سالم بودنش.ب حق علی عاقبت ب خیر شه

@لوبیا  

من چرا هنوز کیتم مثبته چی کار کنم 3 روزه الان مثبته پررنگ 

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
2731
آزمایشو منفی بود😭 دوباره بیبی زدم مثبت شد این چجورشه دیگ بالا ده تا بیبی زدم 😭سری قبل روز موعدم ۲۰ ...

عزیزم بیبی هات پررنگتر نشد یا زودتر رنگ بگیره 

من دو تا بیبی از یک مارک گرفتم اولی را که زدم 

4روزبعد دومی را زدم هم زودتر رنگ گرفت هم خیلی پررنگتر از اولی شد

2740

عزبزم برای منم همبنجوری شد ، بی بی مثبت بود ازمایش منفی ، که بعد  دو روز پریودیم درست شد و اومد سه ماه پیش بود در ا ولین اقدامم که سکیلم شد ۳۱ روز

سلام امیر علی جان خوبی خانم آزمایش رفتی؟

سلام عزیزم 

نه 

اوصاع اینجا خیلی بده آزمایش نمیدم 

دوتا بیبی با یه مارک به فاصله 4روز زدمدونی خیلی پررنگتر اولیه که نسون میده بتا رشد کرده و بالا رفته دیگه آزمایش نمیدم تا 8هفته که انشالله برم سونو قلب