2733
2739
نگران نباش تب نمیکنی مایعات زیاد بخور جوری که همش بری سرویس.زیادها.

لی لی جان به نظرتو اشکال نداره من ماست خوردم؟اگه کیت هاله داشته باشه تو دوروز اما پر رنگ نباشه  چیکارکنم؟باید پر رنگ تر بشه بعد اقدام کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای لی لی کرونا گرفتی؟ خدارو شکر زیاد جدی نشد.

یادته گفتم حالم خرابه.دوهفته تموم شده هنوز کامل خوب نشدم لوبیا .دکتر نگفت منم نرفتم تست .از بیمارستان میترسم نگیری هم اونجا میگیری. ولی علائمم خیلی شبیه کرونا بود.فقط تب نکردم.لوبیا از ریه هام میترسم.اسکن ننوشت برام.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
این هنوز هاله پر رنگ نیست. هر وقت پر رنگ تر از این شد اطلاع بده. فعلا لازم نیست اقدام شروع کنی.

با منی؟

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2728
2740
با خود خود شممام

🤣مرسی

لوبیا جون کیتم خشک شد خیلی کمرنگ شد بعد انگار رنگش پخش شد بفرستم ببینی؟

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
نه گلم. با هر کی باشم زیر پست خودش ریپلای میکنم. با توکا بودم

آخه لوبیا جون ریپلای نشده بود

@امیرعلی99     عزیزم پیامهاتو خوندم خداروشکر دخملت خوبه.نگران نباش اصلا الان فک کن کرونا ...

نترس لیلی جونم مگه فرانمهر رو ندیدی؟؟؟

همین استرس و ترس سیستم ایمنی رو ضعیف میکنه

به خودت برس ارامش داشته باش ایشالا با سلامتی تمام میگذره این روزا لذتشو ببر دختر😍😍

الان بهتری؟