2737
2739
عنوان

کیست سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 170 پست
اره رژیم مهمه.. ولی بدناا فرق میکنه ... بعضیا باااید ورزش کنند تا اون چربیااا تکون بخورن و اب ب ...

ن من متابوليسمم خوبه خانوم جلسه اي جون

والا مث خَر ورزش داشتم روزي يك ساعت و خورده اي با شدت. ولي كم نميشدم زياد 

حالا ببينم چي ميشه

نه از اول تند اومد گفت ب من چه و فلان  حالا ولش كن بگذريم😟

😆😆😆😆نگفته به من چه

گفته  عزیزممم  هر چی خودت دوست داری..

اره بابا بگذریم... 

زیره را بعد ورزشت بخور..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ن من متابوليسمم خوبه خانوم جلسه اي جون والا مث خَر ورزش داشتم روزي يك ساعت و خورده اي با شدت. ولي ك ...

طناب و‌پروانه را اخر برو..

در هفته ۱ روز را استراحت کن

اهااا یه جیزیییی بگمممممم: من جدیدا  سوپ درست میکنم و ۱ یا ۲ روز در هفته ،، کل روز را از همون میخورم.. صبحش هم شیر

فرداش دیگه آبشار نیاگارااا راه میفته... خیلی احساس سبکی به ادم دست میده...🤪🤪🤪

داخلش ۲ تا سیب زمینی  بزرگ و تره فرنگی (اگه نداشتی پیازچه) و ۵ تا هویج و نصف بوته ی کرفس میندازم با اب و نمک

وقتی همش پخته شد، همه را میکس میکنم و داخلش بازم نمک و فلفل سیاه میزنم  با کره

هم خیلیییی خوش مزه هس و هم سیرکننده و هم روان کننده😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2742
طناب و‌پروانه را اخر برو.. در هفته ۱ روز را استراحت کن اهااا یه جیزیییی بگمممممم: من جدیدا  ...

من اگه درست كنم كره نميزنم 

تره فرنگي چي هست اصلا؟؟؟😕😂😂😂😅

كالريش چقد ميشه بدون كره؟ 

براي روزاي فست خوبه

السار نياگارا يعني پي پي؟؟؟؟؟

😂😂😂😂یعنی فقط  میریزهههه😜 اره

2740
من اگه درست كنم كره نميزنم  تره فرنگي چي هست اصلا؟؟؟😕😂😂😂😅 كالريش چقد ميشه بدون كره؟  ...

اره روزای فست عالیه، مخصوصا قبل وزنکشی🤣🤣🤣

شبیه پیازچه هس ولیی کلفت تره😆

همه رو با هم ميريزي تو قابلمه بدون مرغ و گوشت

اره همه با هم با اب و‌نمک فقط خوردشون کن  ولی نمیخاد خیلی دقت کنی تو‌خورد  کردنش چون اخر سر میکسش میکنی...بدون گوشت

اخر سر که پخته شد همش را میکس میکنیم و‌نمک‌و فلفل سیاه و سفید میزنیم و با مقداری کره که طعمشووو عالی میکنه..

بله منم تقریبن این سایز داشتم خیلی درد داشت جراحی کردم کیست سینه درمان نداره

مرسی گلم..

یعنی اول و اخر باید در بیاد!🥴

مرسی گلم.. یعنی اول و اخر باید در بیاد!🥴

خاهش عزیزم تشخیص پزشکه دیگه

مال من درر عرض دو ماه ی دونه شد دوتا ینی رشد کرد ولی خوش خیم بود پزشکم گف میتونی برنداریش چون مشکل خاصی نیس ولی من بخاطر دردای شدید خاستم ک جراحی شم بعد از جراحی هم تموم دردام از بین رف

همسرم دلیل من است. 💜🌱
اره همه با هم با اب و‌نمک فقط خوردشون کن  ولی نمیخاد خیلی دقت کنی تو‌خورد  کردنش چون اخر س ...

مرسي فردا درست ميكنم 

كالريش رو نگفتي اون مقدار چقدر ميشه؟؟

ببين تاپيكت رو راه انداختم دوباره😂😂

ابجي چي شده؟

مرسي فردا درست ميكنم  كالريش رو نگفتي اون مقدار چقدر ميشه؟؟ ببين تاپيكت رو راه انداختم دوباره ...

ابجیم ۱۸ ساله اش هس.. کیست سینه گرفته🤦‍♀️ ۳ سانتی هس

کالری کلش تقریبا ۶۰۰ میشد با کره 

واای یه قابلمه میشه ۲ روز بخوری الا تموم میشه🤣

خیلییی شل درست نکنیاااا.. مث‌پوره هست ولیی از پوره ابکی تر ... مث‌سوپ جو غلیظ

یه جیز دیگه حداقل ۱  ساعت قبل خوردن باید اماده بشه تا جا بیافته و خودشو بگیره ‌کمی سفت بشه!  این سوپه هر جی بمونه، بهتر جامیفته و خوشمزه تر میشه...

رنگش هم بستگی داره به مقدار موادت که چی بیشتر بندازی،

میتونی برای شروع نصف موادی را که گفتم درست کنی

راستی زیاد داخلش اب نندازیا، 

2706